Nedávný obsah od lord Haken

  1. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Borate, rád si přečtu i tvé bláboly, ale mám dojem, že největší opruz tady jsi ty sám. :D
  2. Vypečená diskuze (podzim 2022)

    Omlouvám se, měl jsem 195, ne 185 a dostal jsem se do učňovské ligy. Z ní mi padla odměna jedno vylepšení lisovny, tak mám budovu + 8 vylepšení, tedy max. Byla zvlášť, tak jsem ji přehlédl. Takže při splnění všech úkolů to šlo (stavět budovu ale nebudu).
  3. Vypečená diskuze (podzim 2022)

    No já ty úkoly udělal všechny, měl jsem 185, a bylo potřeba 190, takže liga mně utekla. To taky záleží kolik padne z příhod, mně to moc nepadalo. Mám hlavní budovu + 7 vylepšení, stavět ji nebudu. Ale bez dia to je o náhodě, bo z ingrediencí mi zbyla jedna dýně, jinak jsem vycvakal všechno.
  4. Nedostupný server

    Dvě noci to nešlo, pak jednu noc ano a dnes to zatím taky od půlnoci nejde. Po obědě předpokládám že mi hra do půlnoci poběží. Počítám, že problém nebude v Chrome.
  5. Nedostupný server

    Mám druhý den stejný problém, od půlnoci do oběda se do hry nedostanu, po 12té hodině funguje hra normálně. Hraju na PC.
  6. Hromadná motivace sousedů,cechu,přátel

    Dnes mi to také udělalo, trochu nepříjemné když mám za úkol navštívit krčmy a nemůžu se dostat do přátel.
  7. Diskuze k 10. výročí FoE

    Padají oba dva druhy příhod. Vyzkoušeno na dvou světech. Za mě pohodový event, skutečně se dá užívat a netřeba se za ničím honit.
  8. Debata ke dni sv. Patrika 2022

    Držel jsem se rad a udělal jsem Keltskou vesnici + 10 vylepšení (jedno mám navíc). Bez kupovaných diamantů a také z emailu mi nic nepřišlo. Šlo to, děkuji všem co se mnou měli trpělivost a objasnili mi nejasné věci. Prima event to byl.
  9. Cechovní bitvy pro začátečníky

    Jo, základy jsem četl. Velice pěkná stránka, ale obecná, odpovědi hledám raději tady nebo na cechovním chatu. Až se do těch bojů více dostanu, taky se mi budou zdát dnešní otázky jednoduché, ale ted jsem rád, že si odpověď můžu přečíst i s odstupem vícekrát.
  10. jak se dají směnit dva stejné nákresy velkolepé budovy?

    Díky to funguje. Ale když mi chybí jenom jedna část, zkusil jsem víc než 30 směn, dokud jsem měl co měnit, ale ta chybějící stejně nepadla. Je možná nějaká směna za konkrétní dílek? Kromě nákupu za diamanty.
  11. Cechovní bitvy pro začátečníky

    Aha, díky. Já myslel, jak je tam v nabídce ta budova, tak že je to právě na rabování. Takže se tam dají nějaké ty budovy stavět a asi budou dávat nějakou výhodu. Já do cechovních bitev zatím jenom nakukuju.
  12. Cechovní bitvy pro začátečníky

    Jsem rád, že se tu Borat ptá, v celém tématu už jsem našel pár odpovědí. Jsem nový hráč v době ranného středověku, a asi v průměrně aktivním cechu, cíleně jsme spadli do zlaté ligy, bo ta výš už byla moc náročná. vybral jsem si z velkolepek Diovu sochu a mám ještě další budovy na posílení...
  13. Debata ke dni sv. Patrika 2022

    Je počet měst něak omezený? Nebo jen časem eventu?
  14. Debata ke dni sv. Patrika 2022

    Děkuji, moje strategie je dostat hlavní cenu na 10. level. Takže se snažím omezit to začátečnické chybování.
  15. správca

    Děkuji, už je mi to jasnější. Takže pokud to půjde, tak kotlíky šetřit. Ty čtyřlístky, pokud se vůbec dají ušetřit, se po ukončení města převedou na to nové město, nebo každé nové město bude začínat od nuly se vším?
Nahoru