Lord Termoplína
Registrace:
19. čer 2012
Obdržená poděkování:
39

Sdílet stránku

1. roninronin
      roninronin
      Ahoj,poprosil bych o vyjádření s nesouladem na C. Dnes proběhlo asi nějaké přetřesení a z druhého místa jsem se dostal na 35. Byl na mě útok,ale proti vrtulníkům ze Současnosti nic nezmůžu.A nyní k problému. Po bitvě jsem zjistil,že obranná armáda nedostala žádný bonus k útoku,i když ve Správě armády mám bonus pro obrannou armu 27%.
      http://imgworld.cz/s3/tarhVMzoGO.jpg
      http://imgworld.cz/s3/XtyboKKDQv.jpg
      1. Lord Termoplína
        Lord Termoplína
        Zdravím,
        omlouvám se, že odpovídám až nyní, ale již nejsem tolik aktivní. Se všemi týkajícími se hry doporučuji se obrátit na herní podporu (viz horní nabídka fóra).
        10. dub 2016
    2. Thom Forrester
      Thom Forrester
      Hezký večer přeji,
      bylo by možné do sekce Brisgardu - velkolepé budovy přidat Observatoř, abych tam mohl napsat nabídku k přispívání? :)
      Díky,
      Thom
    3. Nbobbyc
      Nbobbyc
      Wow:) člověk se učí v každým věku :ú V tom případě nechápu,proč když potřebuju žádám o výmaz:) Dík za info, bobbyc
    4. hans1
      hans1
      Dobry vecer mam takovy problem ze nemuzu s nikym bojovat a ani se pomstit a hlasi mi to chybu ze nemam vojenske budovy a ani vojaky v nich. Dekuji za vyrizeni
    5. Dan 77
      Dan 77
      Aha, tak to jo no.
    6. Dan 77
      Dan 77
      Ahoj,
      v době, kdy přišlo oznámení do hry o tipovačce a hráči začali hromadně psát své tipy (např. k tipovačce k volbě prezidenta), nešlo zahlasovat. Reaguju konkrétně na tvé příspěvky v Aktuální tipy, ať hráči hlasují v anketě a že slovní příspěvky nebudou započítány.
    7. Dan 77
      Dan 77
      Tak jsem se netrefil. :D
      Vím, že stejný dotaz od stejného hráče byl už zodpovězen jinde, ale pro jistotu jsem chtěl právě odpovědět. Ale nějak to nakonec nevyšlo. Ale díky, žes to vyřešil. :)
    8. Dan 77
      Dan 77
      Ahoj, nevím, jestli jsi to byl ty, nebo někdo jiný, kdo zamkl toto téma (odkaz) po mé odpovědi, ale náhodou jsem ten příspěvek ve stejnou chvíli smazal, abych ho nahradil jiným, a už tam nešlo přidat nový. A téma tak zůstalo nezodpovězené. Vícepatrový dům to právě není.
    9. Vihtori
      Vihtori
      Nuda, málo hráčov. :D
    10. Vihtori
      Vihtori
      Určite. :D
    11. Vihtori
      Vihtori
      Pozerám, že už si moderátor. Gratulujem! :)
    12. Vihtori
      Vihtori
      No občas sem chodím. :)
    13. Vihtori
      Vihtori
      Čau, ja som tu už od začiatku. :D
    14. drekt
      drekt
      NJ asi zbehnem na beta v bete verziu :D
    15. drekt
      drekt
      No to je tiež pravda :) neviem, prečo neohlásené :D ale to je jedno :)

klik ak by si sa chcel mrknúť :)
    16. drekt
      drekt
      No veď minule som Ti daval link na aktualizáciu 0.16 a keďže tam majú 0.16 ohlásenú ako poslednú tak niesu na aktualizácii 3.00 :D
    17. drekt
      drekt
      :D Tak nepredpokladám, že z ohlásenej 0.16 skočili na 1.00 :D:D:D
    18. drekt
      drekt
      NO tak to vyzerá :) takže doba bude asi v update 0.16, ale nieje tam spomínaná tak to nechápem. Všimol som si tu budovu cez chybu čo tam bola nahlásená a takú som ešte nevidel a nepočul o nej :)
    19. drekt
      drekt
      jj :( Ale teraz som sa túlal forkom beta verzie(teda tej beta beta verzie alebo ako to pomenovať :D :D) a našiel som niečo o výrobni porcelánu :) Ak sa nemýlim nič také tu ešte nieje čo ?
    20. drekt
      drekt
      Nieje zač :) Len nech trafím :D prvý tim som pokazil o jeden gol :D a nevidel som ani zápas :(
  • Načítání...
  • Načítání...
  • Informace

Forge of Empires