LordFrunDor nejnovější aktivita

• LordFrunDor
    LordFrunDor odpověděl/a na téma Diskuze o 1.192.
    zrovna mi tam skočila výběrová sada strážního místa. Celkem mě zajímá na kolik vyleze cena. :) EDIT: Tak ve výsledku mě stála 4001...
  • LordFrunDor
    LordFrunDor odpověděl/a na téma FoE rádio.
  • LordFrunDor
    LordFrunDor reagoval(a) na příspěvek od trojan1673 ve vlákně ODMĚNY A ÚKOLY Opakující se úkoly ("zmrazení") s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zdravím, pokud by se to poslalo dál, přesune se to do "Nápady předané vývojářům", ale to děláme v tom případě, že nám to schválí vedení...
  • LordFrunDor
    LordFrunDor odpověděl/a na téma FoE rádio.
  • LordFrunDor
    LordFrunDor reagoval(a) na příspěvek od ladacert ve vlákně OSTATNÍ Cechovní bitvy - Uzavírání provincií s reakcí Poděkování Poděkování.
    Stačilo by vědět kdo to zavřel funkce zakazuje/povoluje je blbost.Občas je třeba aby zasáhl i člen v nepřítomnosti velitele.
  • LordFrunDor
    LordFrunDor odpověděl/a na téma CB-nesmyslný výpočet.
    Jsem rád, že jsi se od přirovnávání hry k realitě přesunul k bezpečnějšímu přirovnávání k fikci. Ta se totiž stejně jako hra, neřídí...
  • LordFrunDor
    LordFrunDor reagoval(a) na příspěvek od ttopi ve vlákně CB-nesmyslný výpočet s reakcí Poděkování Poděkování.
    Řešíte hrozný kraviny. Proti.
  • LordFrunDor
    LordFrunDor reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně CvC s reakcí Poděkování Poděkování.
    Mno nějaké omezení tam je: Pokud byl hráč v cechu aktivní v CvC válkách a přestoupí do nového cechu, nebude se moci účastnit CvC po dobu...
  • LordFrunDor
    LordFrunDor reagoval(a) na příspěvek od traktorista ve vlákně CB-nesmyslný výpočet s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tady se hned rojí několik otázek - proč byste měli porážet cech ktery je několikrát větší než váš? Proč by oni měli hlídat území které...
  • LordFrunDor
    LordFrunDor reagoval(a) na příspěvek od Monkeyskunk01 ve vlákně CB-nesmyslný výpočet s reakcí Poděkování Poděkování.
    Body už jsem popisoval, na to transport nepotřebuješ. Je to nehmotné jako prestiž, sláva, respekt...Co se týče zboží, nějaká zásoba v...
  • LordFrunDor
    LordFrunDor reagoval(a) na příspěvek od MarelisCz ve vlákně Dialog "Návštěva není možná" s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ta hláška je v pořádku, co zlobí je chyba v zobrazení hlášky (pozadí + drží focus)
  • LordFrunDor
    LordFrunDor reagoval(a) na příspěvek od MarelisCz ve vlákně Dialog "Návštěva není možná" s reakcí Poděkování Poděkování.
    Svět: Dinegu Prohlížeč a verze: Chrome verze 87.0.4280.66 (Oficiální sestavení) (64bitový) Popis chyby: Při pokusu o navštívení...
  • LordFrunDor
    LordFrunDor reagoval(a) na příspěvek od peepee77 ve vlákně CB-nesmyslný výpočet s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jo, takže by si slabší cechy vlastně nezahrály už vůbec. Ty silný by se v zájmu vlastního zisku snažily ty slabý vůbec nepustit od...
  • LordFrunDor
    LordFrunDor odpověděl/a na téma CB-nesmyslný výpočet.
    Dudasku, uvědomuješ si že se bavíme o hře a ne o realitě? BTW: Nepamatuju si že by v oficiálním popisu hry bylo "simulátor skutečného...
  • LordFrunDor
    LordFrunDor reagoval(a) na příspěvek od peepee77 ve vlákně FoE rádio s reakcí Poděkování Poděkování.