Poslední aktivita uživatele LordFrunDor

1. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele Mrtvejmagor v tématu OSTATNÍ Zvětšení rámečku při úpravy témat v cechovním fóru.

Skoro od spuštění jedu na HTML5 a zatím žádný problém

21. srp 2019 v 10:24
  2. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele Dennis Bergkamp v tématu pár postřehů.

Tak to nevím, jak jsi to zkoušel teda. Protože hromadným výběrem za 5 dia vybereš komplet celé město i když je to přes 100 bodů. Nevím...

21. srp 2019 v 10:22
  3. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele petrpivoj v tématu pár postřehů.

Nesmíš mít 100 bodů na liště a pak dát sběr za diamanty, to nepustí, máš li 99 a sběr za dia tak pustí a hlavně teda pouze na PC nebo...

21. srp 2019 v 10:21
  4. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele Mrtvejmagor v tématu pár postřehů.

Aby to nebylo jen od jednoho :D [SPOILER]

příjmy 19.8.2019.png 20. srp 2019 v 22:30
  5. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele Monkeyskunk01 v tématu Tah navíc v expe - nákup z krčmy.

Co pamatuju, tak poslední střet 3. levelu byl také vždy z 10. možností, ale možná se pletu. Já jedu 1-3 bojem a 4. vyjednávám. A pro ty...

20. srp 2019 v 20:20
  6. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele traktorista v tématu ODMĚNY A ÚKOLY Aktualizace odměn za cechovní lvl..

No já si ještě pamatuju původní odměny za expe a po aktualizaci to krom terasovky zůstalo stejné a nebo horší než bylo původně, takže...

19. srp 2019 v 19:44
  7. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele traktorista v tématu ODMĚNY A ÚKOLY Aktualizace odměn za cechovní lvl..

S aktualizací souhlasím. Pouze si myslím, že úprava stávajících bonusů mi přijde trochu ...kosmetická. Mě by se líbilo například od...

19. srp 2019 v 19:32
  8. LordFrunDor odpověděl/a na téma pár postřehů.

ale pustí. [SPOILER]

19. srp 2019 v 19:29
  9. LordFrunDor odpověděl/a na téma ODMĚNY A ÚKOLY Aktualizace odměn za cechovní lvl..

fmash-: Odměny by se měly změnit ve všech cechovních levlech (pokud to není z mého návrhu patrné tak se omlouvám) úroveň 75 jsem použil...

19. srp 2019 v 19:21
  10. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele fmash- v tématu ODMĚNY A ÚKOLY Aktualizace odměn za cechovní lvl..

PROTI :) Není úplně jasné, jestli mluvíš pouze o úrovni 75, nebo o průběžném navýšení pro všechny úrovně. Připadá mi, že je to ta první...

19. srp 2019 v 19:17
  11. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele Dan 77 v tématu ODMĚNY A ÚKOLY Aktualizace odměn za cechovní lvl..

PRO Taky mě zrovna dnes (při rekapitulaci výsledku expedice z minulého týdne) zas trklo, 1. že se ta expedice dělá hlavně kvůli...

19. srp 2019 v 19:16
  12. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele d arvit v tématu UŽIVATELSKÉ FUNKCE jednorázová pomoc.

tak to zkus znova, všichni to používáme na celodenní výběry částek i přes 500FB a funguje bez chyb možná máš tak malý výběr, možná už...

19. srp 2019 v 19:13
  13. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele BukajAktobos v tématu ODMĚNY A ÚKOLY Aktualizace odměn za cechovní lvl..

Já vím, že se to nemá, je to trolling nejtěžšího kalibru na jakékoli diskuzi a o člověku, který na to upozorňuje to jednoznačně dává...

18. srp 2019 v 21:48
  14. LordFrunDor odpověděl/a na téma ODMĚNY A ÚKOLY Aktualizace odměn za cechovní lvl..

Díky, upraveno... :rolleyes:

18. srp 2019 v 21:48
  15. LordFrunDor poděkoval/a za příspěvek uživatele BukajAktobos v tématu Diskuze ke kulturní osadě feudálního Japonska.

6. osada = 5 dní a 11 hodin. 7. osadu zahajuji se 6 rozšířeními hned po startu. Doufám, že obchodníka dají do každé další osady, co...

18. srp 2019 v 21:43