Nedávný obsah od LordFrunDor

1. LordFrunDor

Podpůrné účty

Frantapepa1 a Frantapepa2 je snadno ospravedlnitelný tím že jsi chtěl danou přezdívku která už ale byla zabraná. Navíc (tuším při registraci přes fcb) se některým hráčům po registraci generují jména automaticky s tím že mají později možnost je jednorázově změnit nebo ponechat. To jsou takové ty...
  2. LordFrunDor

Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

1,25% je na wiki, ale pokud mám mluvit za sebe ze statistiky založené na 2351 pokusech, tak to je 1.01% Čili nevylučuju že je údaj na wikině správnej a já mám jenom trochu smůlu, ale spíš se kloním k 1% šanci na padnutí.
  3. LordFrunDor

Otázky na PvP arénu

Právě naopak Miko, PvP aréna ti povinností neubere, jen přidá další. Do skóre v aréně se totiž počítají jen boje v aréně provedené. Každé 4 hodiny ti přibude 1 vstup do arény který funguje stejně jako pokus v expedici a máš bar na maximálně 5 vstupů najednou. Boje mezi sousedy se do toho...
  4. LordFrunDor

Otázky na PvP arénu

Jáma na diamanty. Kdo nezaplatí tisíce dia týdně nemá šanci dosáhnout na top 3 umístění. Dokud nepřidají možnost kupovat pokusy i za jinou měnu než za dia tak mi to až tak super nepřijde. Na druhou stranu je to nějaká malá odměna za pár bojů denně. Něco jako příhody v okolí města. Meh...
  5. LordFrunDor

hodně štěstí při pokusech tohle prosadit XD
  6. LordFrunDor

Podpůrné účty

Když si vzpomenu co všechno tu za ty roky proběhlo ohledně problémů spojených s tím že policajt, soudce i popravčí je jedna a tatáž osoba... definitivně sarkasmus! :D
  7. LordFrunDor

A Games Workshop claim Inquisitor Trainer (demo) XD

A Games Workshop claim Inquisitor Trainer (demo) XD
  8. LordFrunDor

Nezapomínejme že pokud korporace udělá copyright strike na fan-made tvorbu, tato tvorba se stává...

Nezapomínejme že pokud korporace udělá copyright strike na fan-made tvorbu, tato tvorba se stává legálně canonem. - Warner Bros claim Wabbit seasson! XD
  9. LordFrunDor

OSTATNÍ Ostrov na VB

PROTI
  10. LordFrunDor

Na druhou stranu, dokud ten remake vzestupu NSDAP k moci natáčej hlavně v zemích oddělených od...

Na druhou stranu, dokud ten remake vzestupu NSDAP k moci natáčej hlavně v zemích oddělených od evropy minimálně průlivem, bezpečněji pak atlantikem tak to ještě není tak hrozné.
  11. LordFrunDor

Být konzervativní bílý muž v některých částech světa znamená, že na vašem životě nezáleží...

Být konzervativní bílý muž v některých částech světa znamená, že na vašem životě nezáleží...
  12. LordFrunDor

Hele, já za to nejsem placenej, takže "co bys tam vymyslel ty" je čistý "zadarmo nic" ;) BTW...

Hele, já za to nejsem placenej, takže "co bys tam vymyslel ty" je čistý "zadarmo nic" ;) BTW: Ceres je docela velká planetka. Klidně mohli hodit všechny provincie na 2 mapy - jedna strana Ceres a druhá strana Ceres a fungovalo by to.
  13. LordFrunDor

" cechovní herní doby"

OK, takže je to podmíněno počtem členů cechu? Takže 1 členné cechy získají bonus za dobu bronzovou jelikož nesplňují nároky na vyšší lvl? Chápu to správně?
  14. LordFrunDor

Ano, jejich kreativitě vyloženě tleskám a plesám nad tím co nového vymyslely a nacpaly do nové...

Ano, jejich kreativitě vyloženě tleskám a plesám nad tím co nového vymyslely a nacpaly do nové éry. :) :D
  15. LordFrunDor

Mě na tomhle eventu překvapuje jen jedna věc. A totiž že se i nadále najdou hráči (kteří očividně pochopili o čem tenhle event je) kteří vehementně tvrdí že FoE je free-2-play hra. Přičemž podstatou tohohle eventu je pouhé "zaplať a budeš první" tedy čisté pay-2-win. ;) Jde o to že bez použití...