Nedávný obsah od Svatej

1. Svatej

BUDOVY Rabování budov - realitčtejší možnosti

Spíše proti
  2. Svatej

BUDOVY Nová VB (Kolonizace Venuše) - Turistický Hotel

Pravidla platí pro všechny. :rolleyes:
  3. Svatej

Suroviny v pokladnici cechu - doba bronzová

Souhlasím s tím, že ty políčka by tam být nemusela. Zda jde o chybu.... těžko soudit. Je to tak nastaveno od samotného začátku.
  4. Svatej

Továrny

Nemá smysl ho vyrábět. ;) Postav něco užitečnějšího.
  5. Svatej

Termíny eventů (událostí)

To ale není zrovna dobrá argumentace. Jednak nevysvětluje, jak ten termín zjistí z toho centra událostí jak píšeš, ale z wiki - kterýžto zdroj jsem uváděl výše sám (pro zjištění termínů již minulých událostí), druhak jak správně píšeš, termíny událostí se mohou od těch uvedených na wiki lišit...
  6. Svatej

Velitel Daniel IV.: A jak z toho odvodí termíny událostí? Ano, odvodí z toho posloupnost eventů a řekněme roční období (či měsíc). Ale termín jako takovej? :rolleyes:
  7. Svatej

Hlasování - nápady - únor 2021

Tak nevím jak dlouho hraješ či jak dlouho sleduješ fórum, ale odezva po 4 měsících versus odezva žádná je pro mě celkem znatelné zlepšení. :)
  8. Svatej

Co se týče již proběhlých eventů, tak https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Events CO se týče těch nadcházejících, tak datum zahájení se dozvídáme zpravidla pár dní dopředu. Pokud máš na další event truhlu s "překvapením", tak podle odpočtu na truhle si můžeš dopočítat kdy začne daný event.
  9. Svatej

Hlasování - nápady - únor 2021

ufík123 at all: Musím říct, že touhle odezvou si u mě InnoGames neuvěřitelně šplhlo. :) Díky za to!
  10. Svatej

Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

Počkej počkej... To se jako snažíš naznačit, že existuje způsob, jak mít v tuhle chvíli tisíce bodů bez dia? :D :eek: o_O
  11. Svatej

TRŽIŠTĚ Nový férový poměr (přátelé, sousedé)

Chtěl jsem být negativní, ale ukecal jsi mě. :D PRO
  12. Svatej

Využití drahokamů ve starožitnictví

bod 1) měl být součastí prémiového účtu (odlišné okno s avatarem hráče) bod 2 a 3 - PRO
  13. Svatej

Chyba při generování soupeřů v CB

Jestli bude oznámení opět napsáno tak pěkně jako to aktualizace 1.205, jsem ochotný přejít i vynechané informace. :D
  14. Svatej

Povídání o Centru událostí

Já to teda pochopil tak, že se silvestrovskou půlnocí se to centrum událostí "zresetuje". Že každej rok skládáš novou sestavu?
  15. Svatej

Studánka přání

Jaká diskuze? Ty jsi neviděl tu filmovou sérii dokumentů podle skutečných událostí Iron Sky? o_Oo_O O realitě se nediskutuje... o_O