Nedávný obsah od LordFrunDor

1. LordFrunDor

BUDOVY Přispívání do VB

PROTI peepee77 WAU! Autoportrét? :)
  2. LordFrunDor

BUDOVY Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah

Jednak jsme se myslím na tomhle fóru už jednou shodli že reagovat na josefovy "nápady" je ztráta času (https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/ignorování-návrhů-josefa-70.13109/) Druhak, proč reagujeme na "návrh" vložený do cizího návrhu? Od toho si má založit vlastní vlákno...
  3. LordFrunDor

A to reaguješ na původní návrh, nebo na Dudaska a jeho výkřiky do tmy?
  4. LordFrunDor

Diskuze o osadě Aztéků

Je to upravená hra Hledání min. Rozdíl je v tom že v originále se snažíš na minu neklikat. Odkaz postoval výš Dan 77
  5. LordFrunDor

Tady si někdo nepamatuje jak FoE vypadalo, když začalo. ;) Nejen že středověk byla nejvyšší doba, ale hlavně nebyly žádný VB na který by jsi ty surky šetřila.
  6. LordFrunDor

Diskuze o osadě Aztéků

2 kolo zahájeno. První mě stálo 500 dia.
  7. LordFrunDor

Diskuze o 1.192

zrovna mi tam skočila výběrová sada strážního místa. Celkem mě zajímá na kolik vyleze cena. :) EDIT: Tak ve výsledku mě stála 4001 mincí... kéž by tahle cena vydržela nafurt :D
  8. LordFrunDor

FoE rádio

9. LordFrunDor

FoE rádio

10. LordFrunDor

CB-nesmyslný výpočet

Jsem rád, že jsi se od přirovnávání hry k realitě přesunul k bezpečnějšímu přirovnávání k fikci. Ta se totiž stejně jako hra, neřídí stejnými pravidly jako realita.
  11. LordFrunDor

CB-nesmyslný výpočet

Dudasku, uvědomuješ si že se bavíme o hře a ne o realitě? BTW: Nepamatuju si že by v oficiálním popisu hry bylo "simulátor skutečného světa" :D
  12. LordFrunDor

CB-nesmyslný výpočet

Tak jestli to myslíš takhle, tak PROTI tuplem. :D Tohle je moje defaultní pohled, UW-UXGA monitor. ;) (2560/1080)
  13. LordFrunDor

FoE rádio

14. LordFrunDor

CB-nesmyslný výpočet

V pohodě. ukážu co myslim na obrázku - podívej se na území C2T. Modří by na něm neměli mít štít - v okamžiku kdy přišly o C2S měli přijít o všechny boje na tomhle sektoru, protože byl odstřihnut jejich přístup ze základny/z již dobytého území. To se ale nestalo a modří můžou C2T vesele dál...
  15. LordFrunDor

CB-nesmyslný výpočet

Monkeyskunk01: Nicméně hra není skutečnost a dle pravidel CB by opravdu území odříznuté od základny cechu nejen že nemělo být možné dál dobývat, ve skutečnosti by v okamžiku odříznutí měl přijít o všechny boje na tomto území. Chyba to je, nicméně dávno nahlášená. Mistr "znalec" by to vědět mohl...