Nedávný obsah od MadnessFalax

1. MadnessFalax

OSTATNÍ Mierne zamedzenie "nešťastia" na denné špeciály v eventoch

Aby ses zbytečně neošidil. Víš co se říká: "Neštěstí ve hře, štěstí v lásce." :D
  2. MadnessFalax

Přezdívka Borat, ale profilovku má z filmu Diktátor... *facepalm intensifies*

Přezdívka Borat, ale profilovku má z filmu Diktátor... *facepalm intensifies*
  3. MadnessFalax

TRŽIŠTĚ Sloučení nabídek na trhu

Pro, stejně tak by bylo fajn i najednou vytvořit vícekrát stejnou nabídku.
  4. MadnessFalax

JEDNOTKY Záložky oblíbených armád

PRO, jen to chce domyslet, jak se to bude chovat, když ti dané jednotky dojdou apod.
  5. MadnessFalax

Mayská osada - návrh čtvrté osady

Mně by se líbila romská osada...
  6. MadnessFalax

NEFRITOVÁ RELIKVIE

Aspoň někdo s tím archívem pracuje :)
  7. MadnessFalax

NEFRITOVÁ RELIKVIE

Já jsem spokojený. Krmivo pro vetešníka se hodí, když se u něj sem tam objeví Kolos, Vraní hnízdo, apod. Naopak 200 FB by pro mě v mé fázi hry nebylo zas takovým vytržením, natož 500 zboží. Možná bych ti doporučil zvýšit úroveň chrámu. Pak zjistíš, že to padání vzácných relikvií zbytečně...
  8. MadnessFalax

Barevné odlišení

Nevím jestli nehraješ na telefonu a jak to tam vlastně vůbec je, ale na PC jsou jednotky barevně odlišené barvou životů. Moje jednotky je mají zeleně, soupeřovy červeně. Takže bych neřekl, že, minimálně na PC, to je nepřehledné. O hexech pod jednotkou ani nemluvě. Nepleť si realitu se...
  9. MadnessFalax

Diskuze k soutěži Zapomenutý příběh

Na některá místa se hodí více různých slov. Budou uznané i jiné možnosti, nebo budou dogmaticky správné jen ty konkrétní slova, co máte pravděpodobně zapsané u sebe?
  10. MadnessFalax

Diskuze k soutěži Zapomenutý příběh

Něco mi říká, že hráči se znalostí angličtiny budou ve výhodě :rolleyes:
  11. MadnessFalax

Povídání o Halloweenu 2020

Po estetické stránce se celkem těším na portrét šíleného klauna a na vlkodlaka chodícího po městě ;)
  12. MadnessFalax

OSTATNÍ Helper do mobilní verze

Tohle zaslouží zlatého bludišťáka za odvahu. :D
  13. MadnessFalax

OSTATNÍ Ignorování návrhů Josefa 70

Horší to bude, až si JOSEF sestaví nějaký kult, který mu bude všude dávat "PRO" a dohromady nás přečíslí :D
  14. MadnessFalax

CVC volitelná obtížnost oblastí C v C

No to teda ne. Je to tam napsáno přesně a výstižně.
  15. MadnessFalax

CECHOVNÍ EXPEDICE volitelná obtížnost střetů v expedici

Není třeba nic řešit.