Nedávný obsah od MadnessFalax

 1. MadnessFalax

  Nevyznačení jednotky nepřítele na bitevním poli

  A to se tu ještě nemluvilo o tom, že Inno začalo vykrádat vlastní hru... :D viz. Rise of Cultures pro telefony ;)
 2. MadnessFalax

  Soutěž globálního chatu

  Tady bych dodal, že to není pravidlem a může se stát, že na to moderátor zapomene (oznámí jen na tom světě, kde se soutěž odehrává) :D Myslím, že už se tu na to někdo párkrát odvolával a to celkem zbytečně - není to pravidlo a je to spíš jen dobrá vůle moderátora ;)
 3. MadnessFalax

  BUDOVY velkolepé budovy

  To dělávám taky. Denně sklidím tolik bodů, že mě to nebolí a mě to náramně potěší. Takže proč ne... Upozorňuju na tom i ve svém profilu, že to nikdo nečte, je druhá věc. Rabuješ? Rabuj, ale počítej s odezvou. Né každý si nechá škodění líbit.
 4. MadnessFalax

  Jak na diamanty s Château Frontenac?

  Já si Borate myslím, že tvůj problém vychází také z toho, žes ještě nebyl v top cechu. Jako o aktivních ceších se dá bavit hlavně o ceších v top 30. Na některých světech je ten rozsah užší, na některých možná širší. Jestliže jedeš sólo v mrtvém cechu, tak nemáš ani moc příležitost něčemu se...
 5. MadnessFalax

  UŽIVATELSKÉ FUNKCE Non-stop sníh

  Pro.
 6. MadnessFalax

  BUDOVY velkolepé budovy

  PRO
 7. MadnessFalax

  Jak na diamanty s Château Frontenac?

  Zvláštní, doposud jsem nikoho neviděl, že by si na Frontenac stěžoval. V poslední době jsem vydělal pár tisíc dia právě díky Frontenacu. Možná bys měl Borate vytáhnout hlavu z písku, o hře si něco načíst, sám pouvažovat a navrhnout si vlastní strategii (klidně založenou na strategii ostatních)...
 8. MadnessFalax

  Rozkliknutí avatarů v radnici

  Obecně např. kvůli rozdílné velikosti displeje/monitoru, nebo třeba ovládání.
 9. MadnessFalax

  Nekrácení bojů kolem "domečku"

  Proti
 10. MadnessFalax

  Zpětná vazba na Hradní systém

  Bylo myšleno vyjednávání speciální suroviny ve Vesmírných dobách, ale už jsem taky přišel na to, že od tama člověk body nezíská. Velká škoda. Update: počítá se vyjednávání i od tama. Já asi hodně vyjednávám, bo jednou se mi to tam ukazuje, pak zase ne (asi protože už mám pro ten den vyjednáno)...
 11. MadnessFalax

  Diskuze o 1.215

  Taky možnost :D
 12. MadnessFalax

  Posezení u Jonika (pokec o všem)

  Tohle nevídám snad ani u soutěží. Jde vidět, že o hrad je celkem zájem. Anebo jen koukám na fórum v blbé časy. :D
 13. MadnessFalax

  Zpětná vazba na Hradní systém

  To mi není jasné, vyjednávat se dá třeba expedice, nebo speciální suroviny na mapě za stejných podmínek jako doposud. Možná jsem hloupej a nějakou machinaci pro tahání diamantů jsem při vyjednávání přehlídl, pak bych byl rád, kdybys na ni upozornil, a to nejen mě, ale i ostatní hráče.
 14. MadnessFalax

  Zpětná vazba na Hradní systém

  No tím, že se snižuje cena, tak později budeš muset některé ty rychlé bonusy (třeba extra pokus) aktivovat víckrát, nebo volit dražší a déletrvající bonusy, jak už @NoVa zmiňoval. U hradu lvl. 1 to 1 % ještě nepoznáš, ale třeba kolem lvl. 10 těch 10 % může být hraniční.
 15. MadnessFalax

  Zpětná vazba na Hradní systém

  A to si počkej až budeš mít úkol utratit X stříbrňáků :D Jsem překvapen, že jsi překvapen. Co se týče systému samotného, tak mám pocit, že díky němu má zase smysl řešit různé střety vyjednáváním.