Nedávný obsah od majk1a

  1. Přispění na velkolepé budovy

    Já mám jiný problém, sousedka mi přispěla polovinu z celkových, jelikož jsme měla nahozeno na 1,9. Napsala jsem jí, aby mi nepřispívala nebo nahodila na 1,9. Napsala mi, že jí musím poprosit, že jí to máma naučila. Hrajeme jen hru. Jaký máte na toto názor.
  2. CB

    To Víš, půjdu do 1 z těchto 2 cechů a nechám se buzerovat.....;)
  3. CB

    Vážení hraji na D, již jsem do tohoto vlákna psala. Tentokrát si celou mapu rozdělila Antiochie a Tři prdele, od 5.1. jsem nahrála 283 bitev, jelikož nám vše okamžitě zabírají. Mě už z toho fakt švihne.
  4. Observatoř

    Ahoj ještě jsem nezjistila , co znamená u Observatoře " Cech získá bonus podpory obrany sektorů "
  5. CB

    v CVC také nejsou žádné odměny, vše je o postupu cechů a hráčů v žebříčku
  6. CB

    U nás se tentokrát dohodly 3 cechy a my jsme totálně mimo hru, jakmile získáme území, po odemčení nám ho seberou, takhle se fakt nedá hrát.
  7. Zpětná vazba k verzi 1.234

    po aktualizaci úkoly nezamrzaly 2 dny, nyní opět
  8. Diskuze k videoreklamám v mobilní aplikaci

    Proč nesplním úkol 30xmotivovat nebo zušlechťovat(dej si hromadnou motivaci a současně nech otevřený úkol) pokud motivuji přeš radnici 30x stačí), to by jsem musela neustále obnovovat hru, o dalších chybách ve hře psát nechci
  9. Diskuze k videoreklamám v mobilní aplikaci

    Chci se zeptat. když dám hromadnou motivaci a chci současně plnit úkol namotivuj 30x, tak se mi nesplní...
  10. Úkoly

    Děkuji za odpovědi, vyřešeno
  11. Úkoly

    a to najdu kde?
  12. Úkoly

  13. Úkoly

    nestačí, však to píši
  14. Úkoly

    chci se zeptat, v úkolové řadě je úkol "Postav syntetizátor z doby Osídlování měsíce Jupiteru", postavili jsme nové syntetizátory ve městě i ve Vesmírném přístavu výrobu surovin a stále není úkol splněn. Můžete někdo poradit, kdo úkol splnil?
  15. díky,ráno začínají v 7, takže vlastně nezačal

    díky,ráno začínají v 7, takže vlastně nezačal
Nahoru