Nedávný obsah od MalejBagr

  1. Možná zajímavá budova pro hráče ale spíš cechy

    to ano ale teď si vem že prostě hráči se chtějí posunout do dalších dob...tak se stane že prostě v těch nižších dobách už nikdo nebude a kde brát surky do pokladny cechu....ano vyměníš ale uzemí stojí dost surek a tolik prostě neseženeš....a budova co by mohl mít každý a generovat zboží z určité...
  2. Možná zajímavá budova pro hráče ale spíš cechy

    Mě se líbí jak tady všichni odpovídáte samé chytré odpovědi....tak mě řekni jak v moštárně vyrobím třeba zboží z budky když jsu ve Venuši....kde vzít moštárnu na úrovni budky....???...máš hrozně chytrou odpověď ale asi si vůbec nepochopil jakou budovu mám namysli.....klidně ať je to moštárna...
  3. Možná zajímavá budova pro hráče ale spíš cechy

    Ano já to myslel tak že to bude generovat buď do pokladny cechu nebo mě do invu a já to tam pak vložím de Oto že by byla jedna budova a generovala od každého ks třeba přímo do pokladny
  4. Možná zajímavá budova pro hráče ale spíš cechy

    nemůže být do hry zařazena nějaká velkolepka nebo při události budova která by generovala zboží a byla přepínatelná že majitel by si zvolil dobu ze které chce vyrábět zboží a třeba za měsíc ji přepnul na jinou dobu. Budova co by generovala zboží ale šlo na ní přepínat doby. Buď do pokladny cechu...
Nahoru