Nedávný obsah od Marie Tudorovna

  1. Diskuze o Dnu sv. Patrika

    to by mě také zajímalo, mám dva úkoly na vylepšení správců na 3. úroveň, lodníka na 5. úroveň, tak hned ze začátku vydám dost hrnců zlata.
  2. Nezmizení bojů i po odříznutí od území

    Ahoj, stejná situace byla v minulém kole i u nás. Odřízli jsme cech a zůstala jim vlajka a rozbojované boje. Hlídali jsme to a když se dostali zpět k tomuto území jako sousedé, tak jim stačilo na získání území jen dokončit chybějící boje, Nešlo tedy pouze o chybu zobrazení, ale nevymazalo to ani...
  3. Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah

    No vše je jen o úhlu pohledu jednotlivých hráčů, každý se na hru dívá z pohledu svého stylu hry a to co mu to narušuje je nepohodlné, ale vyhrožovat hned tím, že velká část hráčů skončí ? Je to stejné jako v životě - někteří vždy musí něco vytvořit, odmakat si to přijít na to jak to funguje a...
  4. Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah

    Já bych byla pro, padají tu argumenty - buď všichni nebo nikdo.... proč zuřivý odpor.....proč podporovat sílu cechu, když po 100 jí nejde použít ....proč...proč...proč..... Mě se líbí nápad udělat nějakou VB tak, aby jí mohli stavět jen hráči z dané doby ( za dia může koupit sice kdokoli...
  5. Diskuze ke kolonizaci Marsu

    na tuto mapu je podmíněný vstup získáním předchozích území z virtuální doby, nebo se na ní dostanu i když jsem ještě nezísklala všechna území z virtuální doby ?
  6. výběr armády - pro území všechny éry

    Současný stav: Boj v CvC - všechny éry pokud chci vyměnit útočnou armádu objeví se vždy na výběr - všechny doby Nápad: při prvním volbě útočné armády by si hráč mohl zvolit dobu a tato doba by mu zůstala pro další výběr až do doby, než by hráč opět výběrem jiné doby tuto dobu zrušil a zůstala...
  7. Frontenac a úkoly u Vikingů - žádný vztah

    máš, pravdu, uvědomila jsem si, to bohužel až později. no i chybama se člověk učí
  8. Frontenac a úkoly u Vikingů - žádný vztah

    Beru Vikingy jako zpestření hry . Chtěli by jste na vše bonusy ale co pak ? Uděláš úkolovou řadu o pád dní dříve....sérii Vikingů až k poslednímu vylepšení zkrátíš o měsíc....a co dál ? Pak už jí dělat asi nebudeš, když jako odměna je 50 FB. Co získáš tím, že díky bonusům budeš dřív hotov ?
  9. Nové území pro velkolepé budovy

    Nemyslela jsem tím nutnost postavit všechny NAJEDNOU , aby se mohly budovy přesouvat, Pokud bys měl tedy ve městě 12 velkolepek, musel bys, pokud bys je chtěl přesunout prakticky udělat vlastně místo jen pro jednu nikoliv pro 25 Možná bys tu , co by šla 1. přesunout měl, tak bys pro ní...
  10. změna produkce velkolepých budov pro cech - Arc, Atominium, Observatoř

    :D občas se nějaké to kravinium vloudí :D
  11. změna produkce velkolepých budov pro cech - Arc, Atominium, Observatoř

    Měla bych návrh na jednu změnu, co se týče zásobování pokladny cechu zbožím V současné době máme 3 velkolepé budovy, které dodávají zboží do pokladny cechu. Stavět další, které by fungovaly na stejném principu význam nemá a s postupem hráčů do stále vyšších dob tyto budovy přestávají plnit...
  12. Nové území pro velkolepé budovy

    Můj názor je ten, že pokud chci hrát tuto hru a nechci, nemusím za ní nic platit, nemusíš do hry vložit ani korunu pokud nechceš. Ale tu hru někdo musí vytvořit, jsou to stovky a stovky hodin času , které tomu ti lidi věnují, a pochybuji, že to dělají , bez nároku na honorář jen proto, aby jsme...
  13. Nové území pro velkolepé budovy

    Jak píšeš, jsme na konci výzkumu a nejsme sami. Někdo začne znovu na novém světě, jiní tu hrajeme ze setrvačnosti . Na hodně nápadů, které zde navrhujeme se díváme pouze našima očima, nebereme v úvahu celý herní svět , díváme se na nápad z pohledu naší úrovně ve hře, ale zapomínáme mnohdy na...
  14. Nové území pro velkolepé budovy

    Jedním dechem tu říkáš, že tě nebaví dělat event protože už dopředu víš, že i hezkou budovu nebudeš mít kam postavit a zároveň odmítáš možnost udělat si místo ve městě tím, že bys postavil pár nepotřebných velkolepek, které bys hned po stavbě přesunul jinam ? Místo ve městě je velice drahá...
  15. Nové území pro velkolepé budovy

    Byl to jen návrh ...dělat nové město…. přišel další - začlenít nějakým novým způsobem stávající velkolepky do okolí stávajícího, to mě nenapadlo….právě proto si o tom je dobré podiskutovat, nezatracovat hned nápad, lidí tu hru hraje fůra a může se objevit ještě další představa o umístění budov...
Nahoru