Nedávný obsah od matesov

  1. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Připadá mi, že už se eventy dělají jako provokace hráčů ??!! Tento event je opravdu trapný !!! Nebudu se zbytečně rozepisovat, protože to stejně nemá cenu něco psát, ale posledních několik eventů mi celkem znechucuje hru. Proboha, vrať zpět normální eventy pro normální hráče !!!
  2. Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Tak jsem se těšil na nový event a zatím jsem znechucen = co to je zase za kravinu !! Další nesmyslný event do sbírky ?! U mě zatím TOP z nejhorších eventů ! Další nesmyslná hra, která jen zabírá čas. Zlatý klasický fotbalový turnaj !! Tady stejně němá cenu něco vyjadřovat ke krokům, které...
  3. Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Ach jo, prosím upravte odměny v expedici a hlavně v pátém kole !! Hlavně vyměňte ty portréty v pátém kole expedice za normální odměny !! Pokaždé jsem jich zatím dostal 5, takže v této exp jsem vlastně nedostal žádnou odměnu, protože už ty portréty mám - směšné !!! Páté kolo exp je dost...
  4. Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Zdar všem, 5 kolo exp ok, ale odměny nesmyslné na co kmenové náměstí a posvátná stráž nebes a ještě k tomu části sad a hlavně opakovaně nesmyslné portréty, portréty jsem za jednu exp dostal 3, které nepřidají do obrany nic ?! Na co další nové a nové budovy, které není kam dát ?! Pokud je páté...
  5. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

    Tento event mám tak nějak rád, ale je to tak nějak pořád dokola a hlavně to zdražení elitního trenéra je nechutné. Tím používám jen trenéra + dvojité body nebo +5% šance na speciáku. S odměnami z truhel je to také pořád dokola = event co event to samé, dostanu pouze bordel do skladu (věže...
  6. Sněhová diskuze o Zimě 2022

    Za celou kariéru v této hře nejhorší zimní event, co kdy byl ! V dárcích se mi neustále dokola točí promíchání (takže na klíče mohu zapomenout), nebo vyberu opět hlavně zásoby, mince nebo jednoho vlajkonoše, pak opět promíchání a to mě opravdu nebaví ! (Alespoň na ty vánoce by tam nemusela být...
  7. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    Mobilní verze bude nejspíše odinstalována z tabletu i mobilu, abych za to, že měsíčně utratím prachy za diamanty, bez kterých to tady v určitých situacích nejde, ještě musel sledovat trapná videa, na to prostě nemám náladu a ani čas, abych trčel u posílení krčmy, musel sledovat 4 videa, abych...
  8. Diskuze o PvP Aréně

    Zdar, ona se při resetu kola nezmění/nevrátí cena za medaile ? Kolo se měnilo, ale cenu mám za tisíce ? Tak to jsem s kupováním pokusů skončil, páč ta cena je nehorázný žrout medailí :)
  9. Diskuze o PvP Aréně

    Jen ještě = ta cena medailí za pokus je celkem drsná ? Za dia to opravdu nepojedu a ta cena za medaile skáče co pokus opravdu nehorázně ! Takto to je opravdu jen pro ty nejvýše postavené hráče, co mají miliardy medailí ?! Já medaile raději ušetřím na rozšíření a na exp. Kdyby cena začínala...
  10. Diskuze o PvP Aréně

    Tuláci NE, jednotky OK, Bonus 4x vyšší než obrana a stejně KO ! Prostě jsou tam v obrané jednotky doby o mnoho vyšší
  11. Diskuze o PvP Aréně

    No, tak kde to tak nějak dám, je svět A, kde jsem v BUD, ale je to jen tak tak, obrana má bonus sice jen 88/330, já bonus 3x/4x i 5x vyšší, ale jsou tam prostě jednotky z vyšších dob, takže těma bonusama to absolutně nesedí ?!! No a na světech E = Oceán, tady je to největší KO, 4 z 5 bojů...
  12. Diskuze o PvP Aréně

    Jo a jinak = jednou výhrou získám 10 a 3x ztratím 300/400 ??!! Tak na to opravdu kašlu ! Protože vyhrát nezleze a ubránit už vůbec ne ??!! No nic, za mě prostě fraška.
  13. Diskuze o PvP Aréně

    Nevím, ale na světech A a E totální KO, prostě nemohu porazit jednotky z dob 2x,3x - 4x výše a to přesto, že jsem měl mnohem vyšší bonus a na D, kde jsem ve Venuši, 1x výhra, 4x totál prohra bez tuláků a to jsem měl 3x - 4x vyšší útok/obranu, než obranné jednotky ?! PROČ SE PROSTĚ NEBOJUJE VE...
  14. Diskuze o PvP Aréně

    Ne, s tuláky to nebylo = prostě další věc je pro někoho ??!!
  15. Diskuze o PvP Aréně

    Proboha !! Co to má být = mám o dvě doby vyšší jednotky, bonus 3x vyšší než obránce a boj prohrají = ručně ??§§§ Takže další nesmysl, co budu ignorovat, protože to nemá cenu jet ??!!! Ach jo !! Kde je zlatý starý hratelný FoE ???!!! Poslední dobou jen nesmyslné blbosti a hlavně platit a platit...
Nahoru