Nedávný obsah od MenestheusCZ

  1. MenestheusCZ

    Diskuze o 1.217

    Tak nevím jestli to souvisí přímo s touto aktualizací ale ihned po ní my začala ve městě při posunu problikávat myš a občas se ztrácí. Jinde s tím problém nemám.
  2. MenestheusCZ

    Zaseknutá hra

    Zdravím, dnes se mi stává že se mi zasekne hra pokaždé když chci vstoupit do starožitnictví a také při vstupu do cechovní expedice a kliknutí na další pokus. Nikde jinde problém nemám radnice atd. vše v pořádku jen starožitnictví a expedice.
  3. MenestheusCZ

    Diskuze o 1.183

    U mě tedy mínus za vzhled krčmy,jsem v kolonizaci Marsu a krčma jak ze středověku a taky nevím proč se do osady dostávám dvěma způsoby z přístavu i z lodi Yakatabune,to je trochu zbytečné. Jinak plus za snahu do okolí města něco přidávat,už dlouho to stagnovalo a začala to být nuda :)
  4. MenestheusCZ

    Diskuze o archeologické události 2020

    To jsem neřekl,zmenšení studánky je samozřejmě taky velmi žádané ale pokud v eventu nedostaneš studánku a spokojíš se jen se zmenšením tak ti ta farmařina taky moc nejde ;)
  5. MenestheusCZ

    Diskuze o archeologické události 2020

    To je dost zvláštní způsob jak motivovat hráče kteří mají založené farmy studánek a v eventu nedostanou ani jednu kromě dvou ve velkých cenách. A myslím že hráčů s co mají farmy není málo.
  6. MenestheusCZ

    Diskuze o archeologické události 2020

    Tak to tak vypadá že se studánky v denním speciálu asi nedočkám.
  7. MenestheusCZ

    Diskuze o aktualizaci 1.176

    Tak mě se zase naopak fontány líbí ale zas mi připadají strašné obřadní ohně ;)
  8. MenestheusCZ

    Diskuze k Virtuální budoucnosti - 1. část

    Sice to do virtuální doby mám jěště štreku ale za mě palec nahoru,ale jak píše Yangus, ten vesmír by nebyl k zahození.Osídlování planet atd. Takže budu také doufat :-)
  9. MenestheusCZ

    Diskuze k novému světu Fel-Dranghyr

    Super.Takže vezmu starou mapu,dám jí fajnovej název a hurááá zase si poklepeme na ramena jakou že jsme to vytvořili čupr novinku.
  10. MenestheusCZ

    Diskuze k aktualizaci 1.124

    Tak co se toho zobrazení týče,prvotní zkouška proběhla na mém 20' monitoru při rozlišení 1600x900 a tam jsem neviděl kraje města ani krčmu.Pak jsem to ale vyzkoušel v práci na 22' 1920x1080 a vidět bylo celé i s krčmou.Tak nějak nevím kde je zakopaný hafan.
  11. MenestheusCZ

    Diskuze k aktualizaci 1.124

    Tak oddálený pohled se sice trochu zlepšil ale psáno bylo: Díky novému vyššímu pohledu zobrazíte i ta největší města na celé obrazovce. Což se tedy rozhodně nesplnilo.Na to jsem se dost těšil protože to posouvání do stran mě už neba,není to nic strašného ale když už dělat změnu k lepšímu,tak...
  12. MenestheusCZ

    Diskuze k Denním výzvám

    Tak co se denních výzev týče,já s nima končím a už se ani nebudu obtěžovat je hrát. Za poslední tři dny jsem měl úkoly typu poraž 30 jednotek,10x vyhraj bitvu dej cca dohromady 30 bodů výzkumu do VB,,80x 15min nebo 30x 4 hodinovka výroby,5000 spokojenosti atd.a odměna? Dvakrát jsem dostal PALMU...
  13. MenestheusCZ

    Château Frontenac

    Teď už to chápu. Na mě se musí polopatě :-) Děkuju
  14. MenestheusCZ

    Château Frontenac

    Děkuji za odpověď, nicméně to chápu tak že odměny z příběhového úkolu by to mělo navyšovat? Možná jsem to špatně pochopil. Odměna byla např.80dia a dostal jsem 80 dia,20 zboží a dostal jsem 20 zboží atd.žádné navýšení. Ale třeby to fakt špatně chápu :-) Omlouvám se jestli to tak je.
  15. MenestheusCZ

    Diskuze k Zimní události 2017

    A nemělo by tam být ještě něco jiného dnes po půlnoci? Ještě zbývá skoro den.
Nahoru