Nedávný obsah od Michal303

  1. Úkol v podzimní události

    Sousedská odměna (cornucopia) se mi ani jednou nepřičetla a to se mi 2x objevila zpráva, že jsem jí získal.
  2. Velkolepé budovy

    Je nová doba a velkolepé budovy nedávají zboží z této doby a přitom v popisu je napsáno, že mají dávat tolik a tolik surovin z uvedené doby.
  3. Moderní doba

    MarihOOd ze dne 13.1.2014 Musím reagovat na tvojí zprávu, protože mě docela pobavila. Kolo štěstí vánoce a podobné akce jak píšeš mě osobně přinesli 20 diamantů (studánka a podobné mi ještě od té doby nedali nic než suroviny, zásoby a peníze), takže pokud počítám dobře, tak tímhle tempem bych si...
  4. Rekrutace jednotek-fronta

    Super, rok se o tom mluví a nic. Bylo by to fajn, ale nikdo s tím nic neudělá, takže škoda slov (nebo spíš psaní).
  5. verbování

    Kdyby byla možnost zařadit padlé bojovníky do fronty, aby se započalo verbování další jednotky po skončení předchozí a nebyla prodleva třeba v noci. Michal303
  6. Úkol v průmyslovém věku

    Mám ten samý problém. Mám naverbovat 3 jednotky z koloniální nebo průmyslové éry. Už jsem jich n averboval asi 5 z koloniální a nic.
  7. Získání plánku

    Mám již postavenou budovu, zušlechťuji a motivuji a dostal jsem za to již 2x plánek již oné postavené budovy. Není to trochu divné, neměly by se objevit spíše plánky ještě nepostavených budov???
  8. Obsazování území

    Jakým způsobem proběhne výběr odměny při průzkumu území???? Já už mám asi 5 věž na PVP turnaje a k čemu???? Vždyť stačí pouze jedna!!! ale najít suroviny je jako hledat jehlu v kupce sena.
Nahoru