Nedávný obsah od Midge

  1. Jak dostat C v C do CB

    @peepee77 Jestli to bylo na mě, tak já s tím sortýrováním na slabší a silnější nezačal :) Souhlasím s tebou, že spousta cechů se dostala tam kam neměla a teď se tu řeší ten "komunismus". Ty návrhy co se tu objevují vytvářejí v podstatě jinou hru, než která se tu hraje. Princip bojů na mapě má...
  2. Jak dostat C v C do CB

    Jestli budu mít podporu táborů, tak je mi jedno, jestli jedu 160, nebo 1600 bojů :-) Naopak. čím víc bojů, tím lépe :-) Přestaňte vymejšlet složitosti. Primární problém je ten, že do dia ligy se dostane prakticky každý. Když se vyřeší postupy cechů do vyšší ligy a z dia se stane opravdu TOP...
  3. Cechovni bitvy - skladba cechů v kampani

    Už se ti to krátí :-) Od zítra bude trochu volněji, tak máte šanci něco ukázat. A nebo ne. Máte 4. místo a to nevypadá na lehčí soupeře v příštím kole.
  4. Cechovni bitvy - skladba cechů v kampani

    Musíme vycházet z toho, že je tu už zaběhnutý systém, ne moc optimálně nastavený, a jakýkoliv větší zásah do něj je dost problematický. Jestli půjde spíš o kosmetické úpravy, jako snižování slotů na budovy, změna bodů za umístění, nebo další drobné změny parametrů, tak by to asi mohlo projít...
  5. Cechovni bitvy - skladba cechů v kampani

    Aby to nebylo on nás, bez nás, tak v první řadě zdravím z cechu Kristynčen svět :-) Musím souhlasit s názorem, že CB je nuda. A to i pro ty silnější cechy. Nám ta nuda, ale aspoň něco sype. Ze začátku CB jsme taky kolikrát chytali bronz na pláži, protože jsme měli na mapě koalici silnějších...
  6. Diskuze o aktualizaci 1.180

    Díky za potvrzení. Mazal jsem cache, zkusil i nainstalovat Firefox... Aspoň se už s touto novou vlastností nemusím trápit :-)
  7. Diskuze o aktualizaci 1.180

    Po aktualizaci na počítači přestalo blikat oznámení o nových zprávách. Potvrzeno od více hráčů. Zrovna tohle je dost nepříjemné :-(
Nahoru