Nedávný obsah od MikaRybanenn

  1. Diskuze o 1.214

    Tlačítko k vyléčení jednotek je opravdu ,,šikovně" umístěné. To bude nešťastníků, kteří nemají potvrzenou útratu diamantů a při konci bitvy se nedejbůh ukliknou. Jestli bych fakt něco uvítal v rámci uživatelského rozhraní, tak abych si mohl zapnout/vypnout radniční přehled, který na mě bafne při...
  2. Diskuze o letní události 2020

    Z eventovky jsem nadšený, bonus pro armádu je něco pro mě, žádná spokojenost či lidé, tak to má být :). Co se týče hratelnosti, tak po fotbalu, kde byl mechanismus diskutabilní je snad tohle lepší, než rohovým praporkem přes hřbet. Ačkoliv bezkonkurenční zábavou zůstává archeologický event.
  3. Otázky na PvP arénu

    Uvažoval, ale upřímně, už jsem spadl do takové mentality gamblera, že když jsem tomu cechu tolik obětoval (byť jsem nedostal vůbec nic zpět alespoň abych byl na nule) tak se mi nechce odcházet, Jinak nevím, jaký cech by fungoval jak po stránce obchodu, tak eventuálně náhozů 1.9 a nebylo tam...
  4. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Ale já se zaměřuji na určitý typ výher, jak v denní výzvě, tak u eventů a přesto je vícero dalších cen. Kdyby to fungovalo tak, že nebudou procenta, bude pět cca rovnocenných výher, ze kterých si po splnění úkolu vyberu to svoje, fajn. Jenže tady můžu získat to, či ono. A pak se zaměřuji poměrně...
  5. Zpětná vazba na novinky v cechovních expedicích

    Zlepšení budov určitě fajn, zvýšení obtížnosti IV. levelu expedice už méně. uvítal bych spíše přidání V. levelu.
  6. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    I přesto jich mám na hlavním serveru ,,pouhých" 37 (v inventáři, kdo by si tím zaplácával město). Hlavní server hraju 1334 dnů, přesto jsem na tom takhle, jedu expedice, eventy, denní výzvy. Když uvážím, že bych měl nějaký ,,farmářský" účet jet na půl plynu, tak vzhledem k mizivému procentu...
  7. Otázky na PvP arénu

    Pokud bude boj fakt jen automaticky, pak to absolutně postrádá smysl. Protože to, co si na bojích užívám je právě taktizování. V automatu odbouchám maximálně souboje, kde mám převahu, I. a II. kolo expe, kde i nechytrá AI může vyhrát. Soupeřovy vojáky při souboji se sousedem taky...
  8. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Mám, to hraju stylem, že plním eventy a denní výzvy, plus expe alespoň dva levely (jsem ve svém cechu sám sobě šéfem). Server hraju od samotného spuštění a fakt ty studánky nepadají. Takže ono farmaření ve velkém také není taková legrace.
  9. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Tak moje praxe je taková, že na s6 mi z nějakých dvaceti studánek opravdu něco padne tak obden, takže hodnota uvedená na wikině tj. 1.25 % dává smysl. Když to tak vezmu, účet musím aktivně hrát, abych studánky posbíral, min výzvy, expedice a eventy kdy je padnutí studánky věc náhodná, takže...
  10. Otázky na PvP arénu

    Bude to povinnost pro mě, pokud chci něčeho dosáhnout. Já hru ani zdaleka nehraju 100%, třeba vůbec neřeším osady, dohrál jsem snad jednou vikingy, ale dál mě to nechytlo, protože je to soustavně o ,,postav, zbourej". Takže tady to beru tak, že je hraní na libovůli hráče, nikoliv faktu, že...
  11. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Co dělat s diamantovými farmáři. Třeba od deseti studánek nahoru by z každé studánky vypadl jeden kus zboží z doby bronzové? Proč ne. Ale zase, proč jo. Pokud si někdo zaplácá město studánkami, jeho volba. O to mu zbyde méně místa pro budovy posilující armádu. A jestli mu v rámci toho 1.25%...
  12. Otázky na PvP arénu

    Tohle vcelku uvítám, místo věží. Co se týče umístění, nikdy jsem neměl žádné přehnané ambice, přesto se mi ve věži, případně hned vícero podařilo urvat čelní pozice. Takže jsem rád, že to není žádné další ,,cechovní cosi" podléhající excelové tabulce a návazného hodnocené v rámci týdenního...
  13. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Event je špatný z hlediska nečitelnosti herního modelu. Co se stane, když proti sobě postavím zcela stejně silné hráče tak, abych soupeře porazil dle postů? Anebo co se stane, pokud nasadím bez ohledu na posty prostě to nejsilnější, abych soupeře ,,utloukl čepicemi". Kdy vyhraju, kdy prohraju...
  14. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Jistě, že mě hra baví, byť již o poznání méně, co vývojáři hráče zahltili dalšími a dalšími povinnostmi. Ale mimo jiné také znám cenu peněz. Kdybych za ty peníze dostal něco opravdu navíc, tj. jinak upravené procentuální poměry k získání cen, stálo by to za úvahu. Modelový příklad,nové hodnoty...
  15. Rozejděte se, není tu nic k vidění :cool:.

    Rozejděte se, není tu nic k vidění :cool:.
Nahoru