Nedávný obsah od Miki Mouse 2

  1. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    KI je KILL, to je dneska "moderní".....
  2. Giselle, Giselle, táhni do prdelle............!

    Giselle, Giselle, táhni do prdelle............!
  3. A v tom se probudíš a máš ruku v nočníku.............

    A v tom se probudíš a máš ruku v nočníku.............
  4. Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Dávají, někde, někdy a někomu....Ale není to pravidlem a není to v masovém měřtku. Konečně ale (když už budou ty Vánoce) se event dá dohrát v pohodě, klidu a bez masivních nákladů...........
  5. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Asi máte pravdu, chlapci, jsem ubožák, co se tak tak drží v amatérské lize. Na vás opravdu nemám. Zítra půjdu vrátit vysvědčení z mateřské školy.... Zdravím vás pozdravem "hudbou za mír" !
  6. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Opravdu si vždycky rád přečtu bláboly, jako tyto....Hold Génius Epidemicus se nezapře. Hodně zdaru, milý synu !
  7. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Bez masivního nákupu diamantů, nelze událost uhrát. Tomu se nelze divit, když mi úhrady za energie vzrostly o 300%. Smrt plutokracii....!
  8. Povídání u Podzimního pečení 2023

    To, že během sekvence se neobjeví ani jeden šálek, je opravdu BORDEL něobadany.....FUJ!!!
  9. Divoká diskuze k Divočině 2023

    Mi se zase neobjeví žádná tlapa, jak je rok dlouhý, široký a bystrozraký....... No, a ještě: Místo podpory ve formě nějakých "lupenů", vstupenek apod., tak nabídka dvou zdegenerovaných ksichtů....Tak to se opravdu povedlo. Vnímám to jako sestupnou tendenci ve stávajícím vývoji "událostí".....
  10. "Vylepšená" verze se opravdu povedla. Jestliže vylepšení např. spočívá v tom, že kliknu na...

    "Vylepšená" verze se opravdu povedla. Jestliže vylepšení např. spočívá v tom, že kliknu na začátek a v nabídce není žádná packa, tak to je opravdu síla. Programátoři se ráno vzbudili, vytáhli ruku z nočníku a začali vylepšovat....Anebo - začátek, 1 packa. Po jejím stažení dolů už NIC, jen...
  11. Divoká diskuze o Divočině

    Tato Divočina je opravdu divočina.... 1. Už několikkrát se stalo: Otevřu kostky - nikde žádná tlapa, odehraju 25 tahů a stále nikde nic.... 2. Dát dvě "mezihry" mezi jedno vylepšení je v dané události opravdu svinstvo. 3. Chápu, že to chce prachy, bylo by ale vhodné upozornění: příběh JEN PRO...
Nahoru