Nedávný obsah od Milford78

  1. Milford78

    Diskuze k soutěži "Hádanky od Rinbina"

    hm... proč, když soutěž začala v sobotu, objevilo se oznámení ve hře až teď? :-(
  2. Milford78

    3. den

    Majestátní májka
  3. Milford78

    2. den

    incident kostra mamuta
  4. Milford78

    Diskuze k Příhodám

    Pokud by pluli společně na jednom, tak určitě.. :D
  5. Milford78

    Předzimní soutěž

    Vánoční píseň od metalové bohyně Tarji Turunen...
  6. Milford78

    Chyba při dotování VB přes seznam

    přesně tak, proklikne se přes tlačítko VB, která je pod ním schovaná... stačí jen popojet mapou na okraj města, aby pod tlačítkem byla jen tráva... stejně tak to dělám u POMOCi sousedům a přátelům - poposunu si mapu, abych pod čudlíkama POMOC neměl budovy....
  7. Milford78

    Zadání soutěže: Hra s úkoly + 1. úkol

    seznam členů českého týmu FoE Fórum>Základní informace a oznámení>Základní informace > FoE tým
  8. Milford78

    Diskuze k soutěži: "Velikonoční soutěž"

    jééé, já taky zapomněl uvést jméno a server :-D
  9. Milford78

    Zadání kola

    1. 550 2. 2015 3. 0 4. 150 5. všechny éry 6. ne, skrýš je pro všechny éry 7. žádná 8. 2 dny 9. 10 10. 0 11. takový bonus není 12. 7 13. ne 14. 2013 15. 50
  10. Milford78

    Diskuze k Android aplikaci

    Ahoj, mám dotaz k notifikacím androidí aplikace FoE. Mám notifikace zapnuté. Ale štve mě, že nedokážu ovlivnit, že má být notifikace jen zvukem bez vibrací nebo případně úplně tichá jen s ikonkou ve stavovém řádku smartfonu.. Netušíte někdo, jestli tohle můžu nějak nastavit? Díky moc
  11. Milford78

    Odměny, co a kam?

    nick ve hře: Milford78 svět (kam chcete odměnu): Arvahall doba: Vrcholný středověk odměna: 10 FP počet bodů v soutěži: 1
  12. Milford78

    2.12.2014

    Název: písmenko navíc Místo chyby/název úkolu: volba oblasti v Greifentalu Popis chyby: Chci uspořádat několik nákladných slavnostní a potřebuji pro ně nějaké zboží. Návrh opravy chyby (nepovinné): Chci uspořádat několik nákladných slavností a potřebuji pro ně nějaké zboží. Screen chyby (nepovinné):
  13. Milford78

    Diskuze k aktualizaci 1.37

    Tak jsem zkusil Grepolis, a ty si snad ze mě dělaš srandu, ne? To není ve flashi. To pak nemůžeš porovnávat. ;-)
  14. Milford78

    Diskuze k aktualizaci 1.37

    Grepolis neznám, můžu si ho zkusit zahrát. A jak vysvětlíš, že mně FoE padá vyjímečně.. na ani ne moc nadupaném noťasu?
  15. Milford78

    Diskuze k aktualizaci 1.37

    není vůbec fuk, jestli FF nebo IE, každé má svůj vlastní flash plugin
Nahoru