Nedávný obsah od minosk

  1. Diskuze plná historie k Historické události 2024

    Po hromadné kritice minulého D&D stylu které bavilo jenom pár nerdů, asi památníků 70´let, jste si říct nedali a opět budou tyto stupidní kartičky... No a okořenit to Pythagorem s mečem to je opravdu projevem naprosté historické nevzdělanosti, příště než dáte meč nějaké osobnosti použijte...
  2. Diskuze o 1.281

    To jste to moc nevyřešili, budovy se pořád nemotivují, takže další Ticket.
  3. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Ten team co tohle vymýšlel byl na drogovém tripu?
  4. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Jako proč? Opět přidány další stovky a stovky klikání, finále budovy posunuto až někde na 450. Hra místo zábavy a budováni se změnila jenom na hodiny tupého a naprosto zbytečného klikání.... Nevím jestli Vám tohle naláká nové platící hráče, ale spíš ne a ještě odejdou ty stávající...
  5. Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Neeee, opravdu tolik? Až 5 hvězd? :D
  6. Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Pane moderátore no táaak, nevím co Vám tam v INNO povídají, ale mne to za dnešek vychází následovně, když tak mne oprav :D Pokud uděláš všechny daily task tak dostaneš 14 klíčů, souhlasí, Ale potřebuješ zbylých 18 klíčů. Například, já dnes otočil 5 sad dárku, klíč nebyl ani v jedné sade:D...
  7. Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Tento model asi funguje je dobrá úvaha, problém ale nejspíš bude v poklesu příjmů a tak se asi rozhodli že z FoE vyždímají vše co půjde. Jestli to fungovat bude a hráči budou ochotni platit za rozbitou hru v prohlížeči víc než za AAA titul, nebo to bude cesta do mínusu se ukáže :) InnoGames...
  8. Ledová diskuze o Zimní události 2023

    To je zas paskvil, takový dobrý event to býval. Chápu že již nevíte jak vytáhnout z lidí peníze tak ze hry je již udělali čisté pay-2-play. Místo max. 3 sirek, jsou již jenom dvě, 5x otočím dárky ale ani jednou tam asi čirou náhodou není klíč ke kalendáři. Nemám nic proti zaplacení určitých...
  9. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Takze... na zacatku jsem to hodnotil jako odpad, ted s odstupem casu i kdyz sice jsem ve zlate lize tak to hodnotim jako absolutne nezajimavy odpad.
  10. Diskuze k verzi 1.269

    Jistě na optice je to problem Internetu nikoliv problem serveru FoE.... Jeste ze stejny problem nepozoruji nikde jinde :D nebo po 50 bojich v CB je to tak zasekane a zpomalene ze je potrebne opetovne nacteni stranky. S podivem koukam ze tva GT630 jede na 10% pri hrani FoE? To jenom poukazuje...
  11. Diskuze k verzi 1.269

    Halloweenská událost - Bylo to však trochu chaotické,... Odpad zůstane odpadem, něco tak rozbité, otřesné a stupidní jako tento event snad již nebudete opakovat. Ze zbytku oprav a popisu typu: Zdá se, že Androidu se nic nelíbí - doslova! Zde DOSLOVA! nic víc než výmluvy z mateřské školky...
  12. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Jdete s tím někam... Vymýšlet něco tak stupidně retardované jako kartičky? To nehrají již ani děti ve školce, možná tak pár boomerů bez jiného sociálního života. Za mne absolutní odpad celý tento event. Je to otřesné, stupidní, nezáživné, nudné a otravné.:mad:
  13. Výroční diskuze k 11 let Forge

    Jak pises, ted to bude z Diamanty, klikaci odpad PAY-2-WIN
  14. Výroční diskuze k 11 let Forge

    Neco tak tragicke a nehratelne tady jeste nebylo,, napiste primo ze jedinym cilem je vytahat z hracu co nejvice penez za diamanty. Jestli jste se z puvodne docela pohodove hry rozhodly udelat klikaci stoku sytemu PAY-2-WIN tak prosim. Vase vec. Event je za mne naprosty odpad, stejne jako se...
  15. Diskuze o 1.186

    Ty nové zprávy snad nemyslíte vážně, v tom se ani prase nevyzná.....
Nahoru