Nedávný obsah od mnemuk

1. Vyhodnocení druhého kola + celkové vyhodnocení

Vážení hráči, moc a moc bychom všem zúčastněným chtěli poděkovat za úspěšné popasování se s vlastním textem. Hodnocení jednotlivých děl bylo opravdu těžké! Pořadí ve druhém kole 1. Aurelia 18. Velkolepá - 3 libovolné plánky, 30 výzkumných bodů 2. Lord Org - 2 libovolné plánky, 30 výzkumných...
  2. Vyhodnocení prvního kola

Vážení hráči, moc a moc bychom všem zúčastněným chtěli poděkovat za úspěšné popasování se s textem. Vyhodnocování bylo opravdu těžké a rozhodovaly zde ty nejmenší detaily, které nakonec určily vítěze! Doufáme, že se zúčastníte i kola druhého, které bylo před malou chvíli spuštěné. Vítězi se...
  3. 2. soutěžní kolo

Vážení hráči, určitě jste plni očekávání, protože nevíte, co Vás čeká ve 2. soutěžním kole letošní Velikonoční soutěže. V prvním soutěžním kole jste měli za úkol vypsat z textu několik informací. S těmito informacemi budete pracovat i nadále, chceme po Vás, abyste za jejich použití vytvořili...
  4. Diskuze k Velikonoční soutěži

Drazí hráči, co říkáte na letošní Velikonoční soutěž? Máte nějaké otázky? Máte nějaké nápady? Zde je místo pro všechno, co chcete ohledně Velikonoční soutěže říct.
  5. Velikonoční soutěž

Vážení hráči, pomalu se blížíme k Velikonocům. Jedná se o svátek oslavující zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Pojďme si tedy tento svátek předčasně připomenout. Čekají na Vás dvě soutěžní kola, ve kterých je připravena spousta odměn. Pusťme se do toho! Průběh soutěže: V určený termín bude...
  6. III. kolo soutěže "MS v hokeji 2015!

1. USA - Bělorusko, 4 : 1 Slovinsko - Norsko, 2 : 5 Rakousko - Lotyšsko, 1 : 2 Švédsko - Švýcarsko, 3 : 2 2. čtvrtfinálové utkání » Kanada : Rusko
  7. II. kolo soutěže "MS v hokeji 2015"

Rusko - USA, 4:3 (sn.) Kanada - Česká republika, 2:4 Rakousko - Francie, 1:3 Švédsko - Kanada, 3:2 2. skupina A - Lotyšsko, Francie skupina B - Bělorusko, Norsko
  8. I. kolo soutěže "MS v hokeji 2015"

1. USA - Finsko, 2 : 1 Česká republika - Švédsko, 3 : 1 Slovensko - Dánsko, 4 : 2 Kanada - Německo, 5 : 2 2. Francie, Slovisko
  9. Poznámky ve hře

Super nápad :-))
  10. Posezení u Jonika (pokec o všem)

Třetí soutěž - ve druhé jsem nevyhrál. Ve třetí bylo zadáno udělat nějak originálně něco o sobě, tak jsem udělal video-skeč. Jen to nebylo podle mých představ, ztratilo se mi tam pár kousků... https://www.youtube.com/watch?v=eDDGD2FTFqU https://www.youtube.com/watch?v=eDDGD2FTFqU
  11. Posezení u Jonika (pokec o všem)

Děkuji, užiju :-))
  12. Posezení u Jonika (pokec o všem)

Zdarec, tak se všem musím pochlubit, že jsem vyhrál soutěž od Innogames o Samsung Galaxy Tab 4 :-) Je to krásný pocit a přál bych ho zažít každému! Díky !
  13. Diskuze k soutěži "logo SGCH"

Ono jsou i ty odměny podle mě malé. 250(350)D za první místo mi nepřijde jako dostatečné množství k patlání se s grafikou. Navíc to můj šálek kávy taky není.
  14. Tlačítko pomoc

No tak abych tomu začal přizpůsobovat město :)
  15. Diskuze k aktualizaci 1.46

Spíš jsme je očekávali jinak zpracované.