Nedávný obsah od Molitan

  1. Zadání soutěže Najdi poklad

    14 Dinegu
  2. vyroba - hromadne zadani

    Bylo by uzitecne mit v okne pro volbu vyrobu zasob, surovin nebo jednotek zaskrtavaci policko, ktere by aplikovalo vyber pro vsechny volne budovy hromadne, takze clovek pak nemusi klikat nekolikrat to same
  3. JEDNOTKY Ukrytí obranné armády města

    dobry napad
  4. UŽIVATELSKÉ FUNKCE Ikona přítomnosti příhod ve městě

    ano dobry napad
  5. Vila mistokrale (Guvernerova vila) mala priorita pri motivaci

    zacinam chapat ten system, dava to trochu i smysl, ale jak rikam, prichazet kazdy den o 45 zbozi a 5 jednotek je naprd, kdyz svatyne mi da maximalne 1FB. zatim to resim tak, ze se tech svatyni zbavuji, ale stejne to neni reseni. skoda ze teda nepridali k motivaci guvernerovy vily alespon 1FB...
  6. Diskuze o 1.263

    skvele, ze se to konecne objevilo na mobilech a taky dava smysl, ze to tam je sdruzene., ale co mi nedava smysl je, proc to srduzovat na PC, kde je extremni dostatek mista na prave strane obrazovky
  7. Vila mistokrale (Guvernerova vila) mala priorita pri motivaci

    podle me tam je jeste dalsi problem, mam tuto vilu vedle jinych eventovek a ty zadne fragmenty nedavaji a tyto budovyvedle maji VZDY, opakuji VZDY hvezdicku za motivaci. takze tam nejaka priorita musi byt a ta vila ji ma malou, vzdyt je to sakra superunikatni budova vylepsena z guvernerovy vil...
  8. JEDNOTKY - filtrovat jednotky podle zdravi

    Současný stav: zobrazuji se vsechny jednotky agregovane podle zdravi Nápad: dat moznost vyfiltrovat zranene jednotky pryc ze seznamu.urychlilo by to bitvy, kdy se mi neustale pletou zranene jednotky v seznamu Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ne prilis intenzivne
  9. Vila mistokrale (Guvernerova vila) mala priorita pri motivaci

    Vila mistokrale (mozna tedy i Guvernerova vila) ma prilis malou prioritu pri motivaci od spoluhracu. Stava se mi, ze mam motivovane vzdy jako prvni ty nejlepsi specialni budovy a pak i ty mene dulezite, ale Vila mistokrale zustava bez motivace stejne jako ty posledni nejmene vyznamne budovy jako...
Nahoru