Nedávný obsah od Monkeyskunk01

  1. Monkeyskunk01

    Divoká diskuze o Divočině

    Jenže dle mé dosavadní zkušenosti v tom hraje štěstí velkou roli. Asi 5x se mi stalo, že jsem tam měl jen jednu tlapku za celých 25 tahů. V tomhle případě můžu mít strategii sebelepší a bude to k ničemu... Nevím, za mě je ve hře těch náhodných prvků už moc :/
  2. Monkeyskunk01

    Příhozy na VB - etika příhozů, nadávky

    Nikoliv cechu, ale trhu. I ty můžeš koupit zboží z vyšších dob výměnou za body. A zrovna zboží na Arc už je poměrně levné. Stačí obepsat pár lidí, dát mu přátelák, body kam si řekne a poslat nabídky na obchod.
  3. Monkeyskunk01

    Diskuze o PvP Aréně

    Chyba bude u tebe. Tanky z budky jsem používal i ve virtuálu v expe, o ledovce a oceánu nemluvě. Stejně tak v CB a semtam je vidím i v CVC třeba proti Planetkám. Dávám pouze těžké boje a zatím 2 prohry (jedna kvůli tulákům, úplně první boj) a asi 30 výher. Podle mě používáš nevýhodné kombinace...
  4. Monkeyskunk01

    Chátrání budov

    Pěkný nápad, ale v hodně věcech si protiřečí. V podstatě bys uměle přidal další honění za procenty. Ničemu by to nepomohlo, spíš by to odradilo mnoho lidí hrát dál. Budovy na zboží se nestaví, kvůli přemíře eventů, budov z nich a přemíře dalších zdrojů. Takže proti PROTI. Btw. v rámci úvahy o...
  5. Monkeyskunk01

    Změna dražby ve starožitností

    Proti, nebylo by to fér. Čas ve hře by měl být nějakým způsobem zúročený.
  6. Monkeyskunk01

    Povídání o 1.198

    A myslíš, že na mobilu tyhle věci na pozadí nejsou? :) Možná zrovna tohle ne, ale sběr dat probíhá všude a nonstop ;)
  7. Monkeyskunk01

    Povídání o 1.198

    Hurá, jsem rád za velmi rychlou reakci vývojového týmu. Děkuji! Ty to tam máš taky, to nemusel být nutně obrázek, jen špatně napsanej odkaz. Je to prostě něco neviditelného na pozadí a bylo to špatně implementováno do nové aktualizace. Takové ty sledovací prvky, jimiž je dnes už prolezlej celej...
  8. Monkeyskunk01

    Povídání o 1.198

    mám to tak taky, nezáleží na prohlížeči. Tohle se nepovedlo
  9. Monkeyskunk01

    Diskuze o Forge Bowl 2021

    U kola mi ten fígl fungoval jen na mobilu, na pc ne. A mělo to háček - nesměl jsem nechat roztočit kolo moc, pak už to nešlo kočírovat. Jen trošku natočit, spustit a rychle zabrzdit a většinou jsem trefil, co jsem chtěl. Vytočil jsem tak celé druhé hnízdo a k tomu pak asi 10 strážních věží :) U...
  10. Monkeyskunk01

    Diskuze o Forge Bowl 2021

    Nechci být hnusnej, ale měl by sis ty semestry zopakovat, protože jsi očividně statistiku nepochopil. Právěže to je stejné, jako házení kostkou. Při každém pokusu máš 10% na zisk odměny. Stejně jako při každém hodu máš šanci 16,66 % (1:6), že hodíš právě šestku. Ta šance se ti nezvyšuje po...
  11. Monkeyskunk01

    Diskuze o Forge Bowl 2021

    Je to tak schválně, kvůli eventu. Protože v událostech můžeš narazit i na eventovou měnu - v tomhle případě míče. Já měl štěstí, hned po začátku eventu jsem automaticky vybral událost a bylo v ní 100 míčů :-) A ano, v železe prostě ještě tolik možností nemáš, jak postupovat rychlej. Nemáš...
  12. Monkeyskunk01

    Diskuze o osadě Aztéků

    Já osobně to dělám kvůli hlavní budově, nefritová socha je vítaný bonus. Takže 4-5 měsíců kvůli soše, to není pravdivé tvrzení ;) Jedu 5. osadu, zatím bez utracení jakéhokoliv dia (stejně jako u všech předchozích osad). Zatím vždy zlato s menší rezervou a kvůli práci u toho nesedím furt (skoro...
  13. Monkeyskunk01

    Diskuze o osadě Aztéků

    Z hlediska efektivity určitě i dneska ;)
  14. Monkeyskunk01

    O Galatské věži

    Děláš ho ze sebe sám, tomu nikdo pomáhat nemusí... Počet pokusů je takový neutrální - pro brzké doby je jich málo (tam bylo hodně rabování), pro vysoké doby zase až moc (ve Virtuálu to na mě zkusí někdo tak 1x za týden). Souhlasím ale, že by jich mohlo bý o něco víc, když je VB cílena hlavně na...
  15. Monkeyskunk01

    O Galatské věži

    To tady fakt všichni čekáte, že postavíte věž a ta automaticky zablokuje každý pokus rabování? To by tu možnost mohli rovnou zrušit.... Nebo jen lenost/neschopnost porozumět psanému textu? Ten popisek u ní je podle mě dostatečně srozumitelný....
Nahoru