Poslední aktivita uživatele Mrtvejmagor

1. Mrtvejmagor poděkoval/a za příspěvek uživatele petrpivoj v tématu Body na liste.

Což je sice pravda, jenže přejet prstem úplně přes všechno ostatní což jsou farmy a bůhvíco ještě a máš město na maximum už tak snadný...

24. dub 2019 v 22:48
  2. Mrtvejmagor poděkoval/a za příspěvek uživatele peepee77 v tématu dotaz.

Pokud bys měl mapu opravdu hotovou tak by se úkol splnil automaticky. Pravděpodobně máš hotovou mapu svojí doby. Budeš muset načít mapu...

23. dub 2019 v 17:29
  3. Mrtvejmagor poděkoval/a za příspěvek uživatele Dennis Bergkamp v tématu nezávislé jednotky.

nepotřebuješ ani závislé ani nezávislé jednotky k tomu aby ti Alcatraz něco vyprodukoval..potřebuješ jen jakékoliv kasárna. A podle toho...

22. dub 2019 v 17:11
  4. Mrtvejmagor odpověděl/a na téma OSTATNÍ Sady výzkumných bodů + Seznam investic.

Lépe manipulovat? to je problém jen u začínajících hráčů pak když máš Arc tak ten problém zmizí. A nevím proč ti to vadí protože když...

22. dub 2019 v 12:41
  5. Mrtvejmagor poděkoval/a za příspěvek uživatele fmash- v tématu OSTATNÍ Sady výzkumných bodů + Seznam investic.

Já ten pocit popravdě neznám, resp. už jsem to asi zapomněl, protože dvoubodovek mám násobně víc, než pětibodovek a desetibodovek (čili...

22. dub 2019 v 09:04
  6. Mrtvejmagor odpověděl/a na téma nezávislé jednotky.

tady to máš pro vysvětlení ;) Alcatraz - a nebo si klikni ta jméno > Alcatraz < a můžeš si o tom přečíst sám ;)

21. dub 2019 v 19:06
  7. Mrtvejmagor poděkoval/a za příspěvek uživatele dudasek v tématu nezávislé jednotky.

ne.špatně jsi to pochopil-Alkatraz potřebuje ve městě něco,co bude kopírovat-jinak nelze sklidit...

21. dub 2019 v 19:04
  8. Mrtvejmagor odpověděl/a na téma nezávislé jednotky.

Nezávislou jednotu dostáváš většinou z úkolů, a ty nepotřebuji kasárny. ALE aby jsi vybral Alcatraz potřebuješ mít ve městě alespoň...

21. dub 2019 v 08:09
  9. Mrtvejmagor poděkoval/a za příspěvek uživatele Monkeyskunk01 v tématu Body na liste.

Nejak nepobiram ty vase cisla. Okej 5x7 je asi vyber za tyden. Ale 35*12 ?? 12 je mesicu, ale tydnu nejak 52. Takze bud 35*52 nebo 5*365...

20. dub 2019 v 18:33
  10. Mrtvejmagor odpověděl/a na téma Konec úmyslnému zavírání velkolepých budov.

V pohodě, tak tohle bych taky udělal :D když bych vydělal a od si to nepohlídat

18. dub 2019
  11. Mrtvejmagor poděkoval/a za příspěvek uživatele LordFrunDor v tématu Konec úmyslnému zavírání velkolepých budov.

Já si naopak přesně pamatuju kdy jsem naposledy někomu JÁ zavřel velkolepku. :D Dneska ráno, sousedovi. Bohužel pro něj a pro člověka co...

18. dub 2019
  12. Mrtvejmagor odpověděl/a na téma Konec úmyslnému zavírání velkolepých budov.

Já nevím co tady saledlouho řešíte... Už ani nevím kdy mi někdo zavřel velkolepku. Buď mám sousedy kteří nezabírají nebo si to umím...

18. dub 2019
  13. Mrtvejmagor poděkoval/a za příspěvek uživatele peepee77 v tématu Konec úmyslnému zavírání velkolepých budov.

Byl bych pro aby byl označen hráč co zavřel. Ušetřilo by mi to práci s průběžnou kontrlolou a případným vyšetřováním kdo to byl. Ale...

18. dub 2019