Nedávný obsah od Mrtvejmagor

1. Mrtvejmagor

FoE rádio

2. Mrtvejmagor

FoE rádio

3. Mrtvejmagor

FoE rádio

4. Mrtvejmagor

OSTATNÍ Ostrov na VB

a co si čekal, že sem nikdo nenapíše? :D :D Tak sorry příště sem nebude nikdo nic psát vyjde to nastejno :D
  5. Mrtvejmagor

OSTATNÍ Ostrov na VB

jak dovolit? můžeš mít město jen ze samých vb a navíc tento návrh tu už byl nebo nějak podobný takže bych doporučoval si přečíst PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš a za mě je takový že stevíš to co chceš takže jestli chceš tuhle VB tak si ji postav jinou zase nechceš...
  6. Mrtvejmagor

foe helper

lepší s ním? máš si užít hru a ne cheatnout ;) též nepoužívám helper
  7. Mrtvejmagor

foe helper

jestli ti vadí tak je nemusíš hrát Toto ale není oficiální pomocná aplikace do hry
  8. Mrtvejmagor

Wiki chyba - Dvojté budovy na Wiki

kuli tomuhle jsem špatně odpověděl v soutěži!
  9. Mrtvejmagor

Diskuze k soutěži Triatlon

kuli tomuhle jsem odpověděl že je 41 VB !
  10. Mrtvejmagor

Odstranění souběžného náhozu do VB

něco podobného Potvrzení uzavření úrovně VB Zavírání cizích VB Konec úmyslnému zavírání velkolepých budov Vrácení výzkumných bodů z VB od neaktivních hráčů.
  11. Mrtvejmagor

Odstranění souběžného náhozu do VB

no chápou to tak že tento nápad už tu byl ale tvůj nápad teda nechápu... PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš
  12. Mrtvejmagor

úkoly pro Událost fotbalový pohár 2020

V češtině to asi nikde neseženeš, a zkus zabrouzdat sám do starších příspěvků zde na fóru a vyhledat si událost (co jsem třeba dával já) a tam už i někdo dal odkaz na úkoly ;)
  13. Mrtvejmagor

Nová budova za CB zmizela

a tohle si četl?!!
  14. Mrtvejmagor

Nová budova za CB zmizela

a náhodou nespadl jsi s cechem do nižší ligy než je psané?
  15. Mrtvejmagor

Minecraft

myslím že už ti nikdo neodpoví :D :D a ještě k tomu na 8let staré vlákno :D :D