Nedávný obsah od Nemi Vix

  1. Nemi Vix

    [HRA] bonusový úkol

    Dnes jsem přešla do pozdního středověku ... mám bonusový úkol "prozkoumej moderní cesty" ... kde je najdu? ... nebo to je až v Moderní době? ... když jsem dnes přešla do pozdního tak to mám jako přejít až do moderní doby? Děkuji
  2. Nemi Vix

    Diskuze k verzi 1.246+1.247

    Takže nevybírá příhody, hrad, ... protože "momentálně nejsou reklamy" ... již několikrát jsem se vrátila a nic .. jednou sd Teda reklama začala přehrávat a najednou vyskocilo že reklamy nejsou ... je to na jednu stranu nespravedlivé... reklamy bych zkoukla, ale nejsou... v tom případě by měla...
  3. Nemi Vix

    Výroční diskuze k 11 let Forge

    Jako hra mě bavila, ale místo toho aby si člověk odpočinul a zarelaxoval tak musí hledat ... za mě je to zbytečné složité... na jednu stranu "zlaté kostky" .. dřív jsem si koupila i bednu nebo dia ... ale teď mi to projde už fakt zbytečné a hra už mě tolik nebaví...
  4. Nemi Vix

    Speciální úkol

    Dííík...žádnou provincií na prozkoumání jsem tam neměla, až teď po prozkoumání provincie Iguima se mi objevila vedle Santa ... další na prozkoumání... tak snad to bude ok.
  5. Nemi Vix

    Speciální úkol

    Pls mám úkol prozkoumej provincii na vychod oh Santa Cataliny ... a už jsem získala asi 5 provincií a dostala se na nový kontinent ... tam mám prozkoumane už další 2 provincie a furt nic ... na kterém kontinentu to vůbec je ... aspoň která doba nebo jaké se u toho těží suroviny... ... tak to už...
Nahoru