Nedávný obsah od Netas

  1. Netas

    Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

    Jen tak btw. nemá někdo tušení proč jsme získali 2x základnu? Když za normálních podmínek a bez dia nebylo možno ten barák seskládat na plno ani omylem? .... jasně, za dia ve foe dům, ... začínám mít pocit, že abysme si složili jednu eventovku na plno, musíme hrát 2 roky ... :/ ...
  2. Netas

    Vesmírná diskuze o měsíci Jupiteru

    A taky by nebylo od věci sdělit nám čas, v kolik to aspon cca přijde... čekáme jak trubci ... ještě ke všemu v pracovní den... achjo.
  3. Netas

    Zpětná vazba k verzi 1.228

    Díky Sabi, tohle je utrpení ... :D
  4. Netas

    Zpětná vazba k verzi 1.228

    Ahoj, po aktualizaci mi z mobilu zmizelo přepínání světů, musím se vždy odhlásit a znovu přihlásit na další svět, je to docela otravné. To je schválně nebo jde o chybu?
  5. Netas

    Diskuze o 1.214

    To uzdravení jednotek je pěkně otravné .... během 30 bojů v CB sem o něj 29x zaškobrtnul .... míst vyplé potvrzení, tak jsem bez dia !! .... vojáků mám dost a necci za ně utrácet, nešlo by to někde v nastavení udělat volitelné? at to tam má ten kdo to chce a nás ostatní to neotravuje? :/
  6. Netas

    Diskuze o 1.214

    Ta samostatna kubatura pro tulaky je stejne k nicemu jako kdyz je v lehkych jednotkach ..... protoze vsichni co aktivne bojujeme CB mame vytlučené lehké jednotky a ve slotu lehkých jen tuláky ... pakliže ted bude tulák "žádný věk" tak to bude zase o to větší piplačka namordovat do armády...
  7. Netas

    Diskuze o 1.211

    prosim pekne, kde se najde ta aktivita pratel? :D EDIT: uz nalezeno. Stačí na ně najet myšákem :)
  8. Netas

    Sloučení nabídek na trhu

    PRO
  9. Netas

    Zoznamy prijímateľov správ.

    A ještě rozšířit kapacitu vlákna na aspon těch 140 lidí .... PRO
  10. Netas

    Diskuze o 1.186

    jojo máme vzájemné přátelství. Je to trošku naprd, ale dá se s tím žít, když chceš pomáhat malým hráčům v rozběhu :)...
  11. Netas

    Převod některých budov mezi světy

    PRO
  12. Netas

    Diskuze o 1.186

    a ještě by možná stálo za to, převymyslet ty žluté tufliky v jednotlivých založkách, když jsem otevřel zprávy a viděl, že nové zprávy jsou ve vláknech, která mě nezajímají, tak bych byl rád, kdyby žlutá tečka zmizela po zavření zpráv, ne až tím, že musím kliknout na "označit vše jako přečtené"...
  13. Netas

    Diskuze o 1.186

    jj je na 100 lidí ...
  14. Netas

    Diskuze o 1.186

    Nové zprávy jsou super! Díky za ně! ale chtěl bych se optat, zdali by nebylo možné navýšit kapacitu vláken na 160 lidí? Máme svou školku, která je plná , dohromady máme 155 lidí a je nanic mít dvoje vlákna, jak na náhozy, tak pokec atd. ..... tohle by dost ulehčilo, díky.
  15. Netas

    Diskuze o aktualizaci 1.180

    Potvrzuji, také nejde.
Nahoru