Nedávný obsah od Nord of Skyrim

  1. Nord of Skyrim

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Taktika na event je jasná už loňska - za 160 doplnit pole a odemknout co nejvíce klíčů první a odemknout pole max za 40 energie (čili 3 pole - zdarma, 20, 40) a hlavně nečistit dočista, každý den vybrat truhlu za 2x (ale tu co stojí 27) + denní úkoly do eventu většinou 10 klíčů Boostery jsem...
  2. Nord of Skyrim

    CB: To se to bojuje;)

    Na tohle jsem se ptal letos v březnu na Discordu - prý složité na implementaci, no nahlašoval jsem to v roce 2021 =D, tak snad to mají v příští pětiletce.
  3. Nord of Skyrim

    CE mě okradly...

    Špatná morálka vojska =D, nemáš screen obrazovky?
  4. Nord of Skyrim

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Opět blbne vybírání odměn v kvantových invazí za postup, padá to do interní chyby a nemusí mít člověk ani přesně ty body.
  5. Nord of Skyrim

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Mě už ani ta českoangličtina nepřekvapí, po KCD kde je inventář, kůň, hráč, mapa a QUESTY =D =D =D. Inovace se tomu myslím říká =)
  6. Nord of Skyrim

    UŽIVATELSKÉ FUNKCE Kvantová invaze - push notifikace

    Oni to "opraví" tak, že ty vykřičníky zruší všude jinde =D
  7. Nord of Skyrim

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Hlavně se posunulo spuštění o 3 měsíce a odladilo se to, jako event. Nechcete to zrušit a vrátit CvC?
  8. Nord of Skyrim

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    To zase pár hodin před koncem eventu udělají prodloužení
  9. Nord of Skyrim

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Hele buďte rádi za aspoň něco, vždyť je to náhrada za CvC, tam nebyla žádná odměna. =D
  10. Nord of Skyrim

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    ty ikonky těch bonusů by chtělo nějak graficky zvýraznit takhle je to mrňavé co možná jinou barvičku aspoň té ikony (a to píšu jako člověk, který trpí ztrátou barvocitu)
  11. Nord of Skyrim

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Tak oznámení na fóru nám dodá jen název od kdy do kdy je event a že tam jsou novinky, ve studnici znalostí máme aspoň obrázek a že budou ligy a tam další odkaz na všechny nové budovy včetně parametrů. Tak to máme 3 zprávy k eventu, a já se ptám není to málo Antone Pavloviči? Abychom za 1-2 roky...
  12. Nord of Skyrim

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Vetešníka mají údajně taky měnit (info z bety) prý už na kup teď budou jen body, zboží plánky atd., ale budovy už jen v aukci. Nevím co je na tom pravdy, ale zatím se vždy "trefil"
  13. Nord of Skyrim

    Diskuze o osadě Polynésie

    Spíš by mě zajímalo zda mají v plánu ty změny časů produkce, dát i na zbytek hry stávající osady, hlavní město.
  14. Nord of Skyrim

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Osobně by mi po určitém doladění kvantové invaze nevadily, zatím je hraju - má to výhodu nežere to čas, odměny jsou sice hezký ale ve hře už jedu odpočinkový režim, takže na ty TOP odměny se nedostanu (otázka co s hodnotou odměn udělá inflace za rok, mě ani nenutí se někam hnát). Vidím 2 hlavní...
  15. Nord of Skyrim

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    za 5000 minut získáte 38 akčních bodů a navíc ten počet klesá, hlavně že to je odladěné
Nahoru