NoVa

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • Ahoj. Prosím měl bych dotaz, kde zjistím v Mughanské osadě, jaké zboží vyrábí Ambasáda. Díky za odpověď
    TICO xXx
    Mám vedle postaven Vodní kanál. Ten je taky ze sady. Vyrobil mi 5 ks sárí, ale na videu, co jsi vložil, ti to ukazuje taky pouze kusy a ne druh zboží.
    NoVa
    NoVa
    Ne vodní kanál není ze sady, ten spolu s alejí navyšují jen diplomacii pro ambasádu, pokud jsou připojeni správně v řetězu. Zboží navíc dostaneš jakmile máš jednu ze tří jmenovaných výše postavenou vedle ambasády jako v gifu.
    TICO xXx
    Díky moc
    Aktuální průměrné množství volně dostupných diamantů z jednotlivých zdrojů.

    Graf

    Graf
    Borat
    Borat
    Jak 100, 200 a 300 motivací/den? Mám cca 140 přátel, cca 74 sousedů a cech. Mohu motivovat tak 200-240 hráčů za den. Banka se tedy vyrovná CE asi na lvl. 70.

    Jednou jsem zkusil CE úr. 4. Získal jsem 80 diamantů. Tj. 11,5 diamantu denně. Tak to jsem dodržel průměr. Drsné. ;) Víc to zkoušet nebudu.
    Ahoj, pokouším se o vznášedla a zaseknul jsem se v Zítřku. Bohužel jsem neignoroval úkol prozkoumej Bajatai. Můžeš mi prosím poradit jak dál?
    Děkuji
    Perry X
    Bloknul mě úkol v zítřku, který chtěl získat Bajatai, ale to je jedna z těch ignorovaných provincií, ale já jí bohužel podle příběhu prozkoumal. Příběh jsem nechal být a prozkoumal a získal vyjednáváním zbytek Zítřku a přešel do Budoucnosti. Tam jsem vyjednal první tři provincie a prozkoumal Jak, ale příběh z budoucnosti se zatím neobjevil. Raději jsem se vrátil do Zítřka a jedu jeho příběh.
    Perry X
    Teď mám ůkol: Otevřené otázky - prozkoumej sousední 2 provincie s Rio Roxo, a to je ta druhá z ignorovaných provincií, ta třetí je úplně dole a tu mám zatím neprozkoumanou.
    NoVa
    NoVa
    Pokud to vyžaduje příběhový úkol tak je prozkoumej, jinak se dál neposuneš. :) Takové provincie ignorovat jinak nejde.
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru