OffTheWall nejnovější aktivita

• OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od michalek389 ve vlákně BUDOVY Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah s reakcí Poděkování Poděkování.
    Velkolepa Budova co by produkovala korunky pro ceh by byla velikym + jenže aby takova budova byla ferová vuči všem musela by vyjit...
  • OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od dudasek ve vlákně CB-nesmyslný výpočet s reakcí Poděkování Poděkování.
    ani vzdušný převod zboží ve hře není..paragáni sice jsou,ale když je nevytáhneš ze shromaždiště do boje je nepošleš.jak už jsem psal...
  • OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od MadnessFalax ve vlákně Filtrování příspěvků do cechovní pokladny s reakcí Poděkování Poděkování.
    Helper není argument... Alespoň ne na oficiálním českém fóru.
  • OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od Cliffs of Gallipoli ve vlákně Cechovní bitvy. s reakcí Poděkování Poděkování.
    Otázka. Jak mohou cechy být v nějaké éře? Pokud vím, v érách mohou být pouze budovy, vojenské jednotky a město jako takové:cool:
  • OffTheWall
    OffTheWall odpověděl/a na téma Diskuze o 1.185.
    Od této aktualizace by se měla ve starožitnictví objevovat výběrová sada náměstí vítězů, zahlédl jste ji během těch tří měsíců někdo v...
  • OffTheWall
    Současný stav: V přehledu příspěvků do cechovní pokladny jsou reportovány individuální příspěvky cechovníků, produkce velkolepých i...
  • OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od fmash- ve vlákně Pokladna cechu s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jak zmíněno, Příspěvky cechu. Ale já osobně bych tu funkci nazýval "zjistit, kdo přidal kolik surovin do cechu" jenom s největším...
  • OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od Cliffs of Gallipoli ve vlákně UŽIVATELSKÉ FUNKCE Změna pořadí tlačítek s reakcí Poděkování Poděkování.
    Mě to přijde trochu zbytečné, protože s překliknutími problém nemám. Neříkám, že se to nestane, ale na změnu panelu to nevidím.
  • OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od Cliffs of Gallipoli ve vlákně OSTATNÍ Ignorování návrhů Josefa 70 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Asi se někomu podařilo přemluvit ho, ať sem nedává už žádné příspěvky:D
  • OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od jaromires ve vlákně Povídání o Halloweenu 2020 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Já taky našel všechny kromě první panenky v druhé řadě dole a kromě té opičky :) Ale beru to sportovně že sem je tam vůbec neměl a byl...
  • OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od peepee77 ve vlákně Cechovní bitvy. s reakcí Poděkování Poděkování.
    No, ale pokud tím prochází všichni, tak to nefér není. A je už na každým, jakou strategii si zvolí.
  • OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně Cechovní bitvy. s reakcí Poděkování Poděkování.
    Mohu se zeptat v čem je to přesně nefér? V CB přece nezáleží v jakém věku je daný hráč. Každý bojuje proti armádě ze svého věku.
  • OffTheWall
    OffTheWall odpověděl/a na téma Cechovní bitvy..
    Vyvedu tě z omylu, je to o útočném bonusu a času stráveném u hry. Sama jsem v pozdním středověku.
  • OffTheWall
    OffTheWall reagoval(a) na příspěvek od MadnessFalax ve vlákně Cechovní bitvy. s reakcí Poděkování Poděkování.
    A tak to podle mě taky má být... To by pak každý mohl skončit s postupem třeba rovnou v Době železné. Celkově by v opačném případě...
  • OffTheWall
    OffTheWall odpověděl/a na téma Cechovní bitvy..
    Férovost nechybí, všechny cechy začínají od základny ve stejný čas a bojují proti armádě své doby. Je to o koordinaci a aktivitě členů...