Nedávný obsah od OffTheWall

1. OffTheWall

Diskuze o 1.185

Od této aktualizace by se měla ve starožitnictví objevovat výběrová sada náměstí vítězů, zahlédl jste ji během těch tří měsíců někdo v aukci nebo v denní nabídce? Několikrát jsem na polici měla lvl 1, ale na výběrovku jsem doteď nenarazila .. To mám takovou smůlu nebo se tam vůbec neobjevuje?
  2. OffTheWall

Filtrování příspěvků do cechovní pokladny

Současný stav: V přehledu příspěvků do cechovní pokladny jsou reportovány individuální příspěvky cechovníků, produkce velkolepých i speciálních budov (soch cti) na několika stranách bez možnosti filtru výsledků hledání. Nápad: Pro větší přehlednost přidat možnost filtrovat příspěvky (produkce...
  3. OffTheWall

Cechovní bitvy.

Vyvedu tě z omylu, je to o útočném bonusu a času stráveném u hry. Sama jsem v pozdním středověku.
  4. OffTheWall

Cechovní bitvy.

Férovost nechybí, všechny cechy začínají od základny ve stejný čas a bojují proti armádě své doby. Je to o koordinaci a aktivitě členů. Doba nemá vliv, jen pokročilost hráče.
  5. OffTheWall

OSTATNÍ Kupování BV za mince

PRO
  6. OffTheWall

Aukce ve starožitnictví

Současný stav: Aukce ve starožitnictví trvá 2 hodiny, po ukončení aukce následuje 30 minutová prodleva. Nápad: Zkrácení pauzy mezi jednotlivými aukcemi na 5 minut, plus možnost opustit otevřenou aukci a vstoupit do jiné (jednou zdarma, další možnosti za dia). Zkoušela jsem hledat nápad na...
  7. OffTheWall

JEDNOTKY Záložky oblíbených armád

PRO
  8. OffTheWall

CECHOVNÍ EXPEDICE volitelná obtížnost střetů v expedici

A všechny cechy na jednu mapu, kde by si zahrál každý.
  9. OffTheWall

CECHOVNÍ EXPEDICE volitelná obtížnost střetů v expedici

Proč to tu spamuješ naprosto nelogickými nápady? Chápeš vůbec rozdíl mezi CB a expedicí?
  10. OffTheWall

OSTATNÍ volitelná obtížnost oblastí mapy v CB

Co tím chtěl básník říci? Nauč se dodržovat určitou formu, jakou se píšou na fórum nápady. I když je pravda, že zrovna od tebe tu nic inteligentního neočekávám.
  11. OffTheWall

CECHOVNÍ EXPEDICE Sbírání relikvií

PRO
  12. OffTheWall

Jak dostat C v C do CB

PROTI
  13. OffTheWall

CB cechovní boje

PRO