Nedávný obsah od Orgetorix 67. Velkorysý

  1. Napadání a plenění.

    Jasně tahle hra je založená hlavně na penězích a nelogice. Už ten nesmysl, že třeba v době pozdního středověku můžou být ve městě VB z doby třeba postmoderní je důkaz, že to vedou lidi co jim je šumák že města jsou naprostý paskvil, hlavně že to nese peníze. Že si ale někdo může silnou obranu a...
  2. Napadání a plenění.

    Právě že nejsou.
  3. Férová ochrana slabších hráčů

    Zjevně jsi nepochopil o čem jsem psal. Není to o tom utíkat vstříc novým érám. Když je někdo v době bronzové, tak nikam dopředu neutíká, ale proč by mu měl znepříjemňovat hned ze začátku hru neustálým napadáním a pleněním někdo z doby o dvě výš. Já vím tahle hra je hlavně o penězích a co si kdo...
  4. Napadání a plenění.

    Měl bych takový návrh. Měla by ve hře fungovat nějaká férovost a tudíž by nemělo být možné, aby mohl napadnout a vyplenit hráč třeba Z Koloniální doby hráče třeba z Raného středověku. Stejně jako by nemělo být umožněno hráči co má třeba 5 milionů bodů napadnout a vyplenit hráče co má jen třeba...
  5. Férová ochrana slabších hráčů

    Byl bych pro to, aby existoval nějaký blok proti napadání a plenění slabších hráčů těmi silnějšími. Tedy aby příkladně nemohl hráč co má ve své době třeba 3 miliony bodů ne napadnout hráče co je sice ve stejné době, ale je bodově podstatně níž a ve své době není tak dlouho , aby mohl mít...
  6. O Galatské věži

    Já jí mám na úrovni 5. a stejně mě jeden hned na poprvé vyraboval. Já ho nazpět porazil taky a jeho věž na stejné úrovni moje rabování odrazila. Zajímavé. A to je o dobu výš, tedy v pozdním středověku. Tak nechápu ten význam věže.
  7. Denní úkoly

    Pěkná hovadina.Fér to připadá pouze těm co na to mají.Ale nehrajou to jen ti majetní.Pak to není hra pro širokou hráčskou veřejnost,ale pro ty co mají peníze na vyhazování.Dost mých známých hru ukončilo právě proto,že tady jde koupit téměř vše,takže na hráčských schopnostech vůbec...
  8. Denní úkoly

    Jasně když si koupím navýšení VB na vyšší úroveň, při boji si zaplatím okamžité vyléčení vojáků, abych mohl pokračovat v boji i proti vojákům z vyšší doby, tak to jde. S penězi vloženými do hry jde vše. Znám hráče co do hry vráží měsíčně přes 10000 Kč a neřeší nedostatek ničeho. Není to fér...
  9. Denní úkoly

    Měl bych návrh na vylepšení denních výzev. Nebylo by od věci, kdyby úkoly byly generované s ohledem v jaké době se hráč nachází a neměly by se týkat map kdy by se do nich nezahrnovalo zabrání nových území. Není totiž možné pro hráče třeba v době raného středověku porazit vojáky z vyšší doby. To...
  10. Cech: Anče,Kubo,hajnej sem

    No buď je to hra,nebo otročina.K čemu je takové honění za prvenstvím.K ničemu,je to magořina.No tak si to prvenství můžu namazat na prsa a nechat se s tím vyfotit,protože jinak to k ničemu není.Jo pár takto praštěných cechů tu je,ale naštěstí ty normální co to berou stále jen jako hru je tu většina.
Nahoru