Nedávný obsah od explorer Pablo

  1. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Co to je? To jsem ještě nezažil aby nebylo pořádně přeloženo! Jinak nevím, asi mne to nebaví
  2. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Nemám s tim problém, přispůsobil sem se a stačí mi to. Nejsem klikací stroj,jako jiní hráči. Rozhodně nad 1000 bitev denně sem měl snad jednou dvakrát. Takže souhlasím z ještě větším omezením. Třeba ještě o 10% . Nad 200 mně to už deptá a nesnáším bezduché klikání v cb :DDD
  3. Diskuze k budoucnosti CvC

    Zrušit se to mělo už dávno, klikací nesmysl, plně souhlasím a žádné Rejdy nedělejte!!! Bohatě stačí CB, Expedice a časté eventy! ;-)
  4. Hostina ke Společenství 2023

    Prima hra za snadné hlavní ceny,díky za to! :)
  5. Mimozemská diskuze k Osidlování Titanu

    Ano manuální boje se mi líbí a protože jsem jak blbec neklikal tisíce ani v minulosti,protože při 200 a víc už mně to přestává bavit,tak sem manuálně bojoval ve všech érách, nemám problém si svých 100 bojů denně bez oblehů udělat a o víc ani nestojim. Titan mapa pěkná, vyhráli si s tím :)
  6. Diskuze o Letní Události 2023

    Ten obrázek s pirátskou tématikou na přihlašovací obrazovce je nádhernej, musim pochválit malířku,malíře :-) moc se mi líbí!
  7. Diskuze o Letní Události 2023

    Půl roku sem tu nebyl a nechybělo mi to. Jen tu brečíte,tak k... skončete se hrou a budete mít už klid v životě :DDD Je jasné, že kdo platí,tak dostane víc. To je normální, všude,tak nevim co tu řešíte. Když se mi to bude líbit,tak to zaplatím, když ne, tak jim nedám ani diamant. Zahraju si...
  8. Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Nikdo neřiká že to musíš dojet vše najednou :-) Máš dvě možnosti.Každé kolo expedice jiný den a ty nejtěžší střety po výběru Virga a Krakena anebo v jeden den vylevlovat několik úrovní těchto vb a po každém výběru zkusit bojovat....a tak využít jejich možnosti
  9. Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Expedice podle mně horší než byla,co se týče odměn, ale jak píše zdejší členka týmu, je to jasné, omezit přísun diamantů hráčům.Už sem oznámil vedení cechu, že se nebudu zlobit, když 5.úroven nebudou vůbec otevírat,nechci se jí účastnit.Nepotřebuju ty odměny co se tam nabízí. :) Prostředi...
  10. Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Borat od začátku co se tu objevil jen fňuká a žaluje. Je to spratek co neví,jakej je život. Chlapče, jestli doteď si schovanej za máminou sukní,tak věz život je přesně takovej,jako FOE, nespravedlivej, těžkej a nic ti nedá zadarmo!
  11. Chyby na CZ wiki

    Včera sem koukal na bonusy k další éře a Carceres úr.6 není doplněn o nové doby,Sphendoné ano :) Oboje součástí Hippodromu
  12. Možnost vidět oslabení členů cechu v CB

    Proti, protože pak začnou zase výčitky, proč že mám tak malé oslabení? :-( Proč bych neměl? Moje věc. Když chci bojuju,když nechci odvedu práci jinde pro cech-motivací, v Expedici, nahazováním VB :-)
  13. Antická diskuze k Archeologii 2022

    Je hezká pro děvčata,jistě si jí postaví,já ten Motýlí dům nepostavím,ale archeo hraju rád, těším se na vykopávky :) Jestli už někdo ví: Když postavím jen ty zahrádky bez hlavní budovy, budou bonusy vzájemně fungovat,když budou u sebe? Jako minule pšeničné,okrové pole se strašákem třeba? ;-)
  14. Diskuze k 10. výročí FoE

    Mohla to klidně bejt Bomba budova,třeba s 50% útoku nebo obrany, nejlépe obě hodnoty, nechápu proč šetřej :-( Ale jinak se těším na změnu a zúčastním se :)
  15. Může tulák padnout po první ráně od rytíře ?

    Ano sám sis tu chybu uvědomil,poslal ryíře moc dopředu, ti mají naopak zůstat vzadu a tuláci je mají chránit. Dám i radu, zkus než se ti proměnní i snima moc nevylejzat a počkat až přijde nepřátelská armáda a pak když jsou v dosahu,zaútočit s tuláky a pak poznáš,jakou maj sílu! ;-) V tvé době...
Nahoru