Nedávný obsah od pan Tofel

  1. pan Tofel

    Cechovní Bitvy - změna systému

    Myslím si, že jakmile bude více cechů v diamantu, tak se "problém" vyřeší sám. Startovní čáru mají všechny cechy, na začátku, stejnou. Žádný nemá výhodu. Pak už je to jen o strategii.
  2. pan Tofel

    Přidání tlačítko "vlož 100 bodů" u velkolepých budov

    Jsem velmi rád, a cením si toho, že ty toho nevyužíváš a dáváš naší debatě pořád punc džentlmena ;)
  3. pan Tofel

    Přidání tlačítko "vlož 100 bodů" u velkolepých budov

    A třetí nešvar , pracovně jsem si ho nazval přeměřování p....ů :), kde si dva vyměňují "názory" defakto o h....ě. :D Takže omluvím se ještě jednou, tentokrát velkými písmeny, kdybys to první náhodou přehlédl : OMLOUVÁM SE JEŠTĚ JEDNOU VŠEM, NEJVICE DENNISOVI, ŽE JSEM NEPOUŽÍL TLAČÍTKO HLEDAT...
  4. pan Tofel

    Přidání tlačítko "vlož 100 bodů" u velkolepých budov

    Budeš se divit, ale pamatuji :) (stačilo se totiž podívat na datum mé regitrace a je o 2 roky starší než tvé :) ) Ano , uznávám, že na veškerých fórumech patří mezi první nešvary, že uživatelé nepoužívají tlačítko "hledat" a nestudují pravidla zakládání nových topiců. Tímto se za to plně...
  5. pan Tofel

    Přidání tlačítko "vlož 100 bodů" u velkolepých budov

    Ahoj, co přidat k velkolepým budovám tlačítko "vlož 100 bodů" či jinou cifru? Přeci jenom, klikat větší hodnoty na počítači po desítkách je o zánět v prstu :D
  6. pan Tofel

    3. den

    1. Alchymista 2. Nevím, napadá mě tchýně :D 3. Vítězný oblouk
  7. pan Tofel

    2. den

    1. Strom lásky 2. Atomium 3. Mys Canareval
  8. pan Tofel

    Zadání soutěže; 1. den

    1. Studánka přání 2. Krejčí 3. Alcatraz
Nahoru