pavel.kral.kt nejnovější aktivita

• pavel.kral.kt reagoval(a) na příspěvek od Freeler ve vlákně Mrazivá diskuze o zimní události 2020 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Mám stejný názor. Všechny pekařství umí vlastně ode všeho a dohromady vlastně nic. To nešlo jak minule u vlaků udělat jednu budovu pro...
  • pavel.kral.kt reagoval(a) na příspěvek od Raad ve vlákně Mrazivá diskuze o zimní události 2020 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ahoj , asi nebudu jediný , ale jsem první kdo Vám to napíše . To tady jako mám celý měsíc klikat ty přiblblé úkoly a nakonec mohu...
  • pavel.kral.kt odpověděl/a na téma OSTATNÍ Roční období.
    PRO Ta Vánoční zasněžená krajina při splněných úkolech v Eventu je pěkná nevím proč to nemůže být alespoň celý prosinec - a ne vždy jen...
  • pavel.kral.kt odpověděl/a na téma Diskuze o osadě Aztéků.
    Tak jak psali - Miny jsou spíše jen takové přilepšení i bez této minihry by se měli Aztékové dobře zvládnout hodně záleží na štěstí -...
  • pavel.kral.kt reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně Diskuze o osadě Aztéků s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ono hlavně záleží na prvním políčku. Pokud máš štěstí, klikneš dobře a rozbalí/otevře se/ukáže se (nevím přesně jak to nazvat) velká...
  • pavel.kral.kt reagoval(a) na příspěvek od LordFrunDor ve vlákně TRŽIŠTĚ Přijmutí jen části nabídky s reakcí Poděkování Poděkování.
    Asi tak. PROTI
  • pavel.kral.kt reagoval(a) na příspěvek od peepee77 ve vlákně TRŽIŠTĚ Přijmutí jen části nabídky s reakcí Poděkování Poděkování.
    PROTI! Pokud na trhu není nabídka kterou můžeš přijmout tak CHAT už funguje i v telefonu. Pokud jsem si dal na trh nabídky tak nechci...
  • PRO ta pravomoc by samozřejmě platila pro užší vedení cechu - ne pro jednotlivce ( pro hráče kteří řídí a rozhodují o bojích cechu v CB...
  • pavel.kral.kt reagoval(a) na příspěvek od Hrneček23 ve vlákně OSTATNÍ Více informací v Záznamu bitvy v CB s reakcí Poděkování Poděkování.
    Současný stav: Málo informací o bojích v CB Nápad: Doplnit do cechovních záznamů z bitvy jméno hráče který jako poslední zavře/dobude...
  • PRO asi zbožné přání všech bojovníků
  • pavel.kral.kt reagoval(a) na příspěvek od Atlanant ve vlákně JEDNOTKY Záložky oblíbených armád s reakcí Poděkování Poděkování.
    Současný stav: Pro každou bitvu se musí manuálně měnit / vybírat jednotky na střet. Nápad: Měl bych takový návrh udělat ve Správě...
  • pavel.kral.kt odpověděl/a na téma Taktika boje.
    Jestli používáš Tanková vznášedla - tak budeš dost těžko hrát na automat aby byly Vznášedla efektivní - musí se ukrývat na planinách - a...
  • pavel.kral.kt odpověděl/a na téma Diskuze o 1.187.
    Sláva konečně něco převratného a užitečného :-)) na vylepšený ohňostroj při vstupu do nové doby jsme se všichni moc těšili ...
  • pavel.kral.kt reagoval(a) na příspěvek od MadnessFalax ve vlákně Diskuze o 1.187 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Odstavec "Vylepšení" by se měl přejmenovat na "Změny".