Nedávný obsah od Pelonek

  1. 1. den

    27
  2. Diskuze k aktualizaci 1.109

    Nato jsem narážel :-)
  3. Diskuze k aktualizaci 1.109

    V očekávání čtvrté části Ledové budoucnosti budou zpřístupněna další dvě rozšíření -> To už asi proběhlo :)
  4. Éry

    Zbourat a postavit z tvé doby, pokud máš dostatek lidí a utáhneš výrobu (na začátku je cena v mincích a zásobách znát). Základní věky se mění 1:2 dolů, takže pokud vyrobíš denně 100 rs, měl bys být schopen to vyměnit za 200 dž a to za 400 bronzu (ale ten je max. na výměny).
  5. vkládání výzkumných bodů do VB

    Při napsání většího čísla (např. 2000), by se to mohlo zeptat, jestli se mají použít body z inventáře a pokud ano, samo by to pobralo balíčky.. utratit produkci problém není, ale denně klikat několik tisíc po deseti bodech, to problém je :/
  6. Obchodník s plánky

    Spoustu bodů :-) Ale ne každej má velkej Arc, aby měl takovou hromadu plánků.. a když už to nebudou body, tak třeba nějaký spec. budovy (třeba za 100 sad), aby se s těma plánkama něco udělalo.. nyní jsou opravdu nanic :-)
  7. Úkol prozkoumej provincii

    To už raději zrušit úkol vyzkoumat technologii - určitě nejsem sám, kdo zůstává na různých světech v různých dobách a nechci kvůli eventu přecházet do další doby.. Jen kvůli tomuto budu plnit následující event jen na hlavním světě.. Jinak úkol na průzkum můžeš mít okamžitě hotov, stačí si...
  8. Suroviny do cechovní pokladny z VB

    Pro
  9. Diskuze k soutěži "Hledání pokladu"

    Já zase zapomněl, že se tu soutěží.. a zrovna to bylo lehký :(
  10. Diskuze k Benátskému karnevalu

    Já si koupil 400 srdcí za 200 dia a koupil si jednu svatyni.. nic jinýho na hlavním světě nechci a i když jsem se koukal několikrát denně, tak vyhrát větší odměnu se nepovedlo.. max. jsem dal pár růží sousedům.. takže za mě taky zklamání, měsíční event a jen 1 svatyně, ale nemůžem chtít hned vše :-)
  11. 6. den

    Nějaká divná lampa v Luau.. ale rozhodně není v druhým Luau :-)
  12. Diskuze k soutěži "Hledání pokladu"

    Pravda, to jsem přehlédl.. ale jak je to rozmazaný, tak mi to prstýnek rozhodně nepřipomínalo.. a jsem zvědav, co je to dnešní, protože to nedokážu popsat vůbec :D
  13. 5. den

    Nemám nikoho s hřbitovem, ale ten pod ním to nemá.. ale vůbec nemám ponětí, co to je, případně jestli to je část nějaký animace :)
  14. Diskuze k soutěži "Hledání pokladu"

    To byl prstýnek? Já viděl jen flek, kterej nevidím v animaci.. ale vypadá to, že jsem se jedinej trefil :p
  15. Diskuze ke 4. obtížnosti Cechovní expedice

    Jednou k tomu muselo dojít.. teď už bohužel nikde nic nevyděláme, protože tam je víc Arců, než normálních budov :D
Nahoru