Nedávný obsah od Pepazdepa.1

  1. Renovační sada pro VB

    Já nemyslel 1 druh zboží, ale podle LV určité množství od všeho daného věku jako je to u Arcu, Atomia a Observatoře. Já měl na trhu z nižší dob a i pro mě nevýhodné cca o 4 doby rozdil a ještě 60 za 100 a nikdo to nevzal. Poslední dobou totiž mají všechny cechy co bojují aktivně CB problém s...
  2. Renovační sada pro VB

    Tak kdo by nechtěl tak si tu VB nepostaví, co je v tom za problém? Nebo snad všichni hráči mají všechny VB ? A neslouží by to hráčům, ale do poklady cechu. To bych musel mít přátelů aspoň 200 a Věž vytunenou snad na 100. Pořád asi nevíte o jaké čísla mi jde. Kdyby aspoň dávala jako observatoř...
  3. Renovační sada pro VB

    Tu mám ale záleží na tom jakou budovu namotivuješ, a když máš 2 lidí v cechu které jsou třeba ve středověku tak těžko nasbíráš surky po 2 za den na CB. Měl jsem na mysli něco jako obserka atd takové množství surovin.
  4. Renovační sada pro VB

    Ok to jsem odpískal a co ta VB co by dávala náhodně surky z různých vyzkoumaných dob. To by snad zase takovej problém nemusel být.
  5. Renovační sada pro VB

    A jen tak pro zajímavost jsem spočítal vydané surky za sobotu a bylo to i když si oblehy s jiným cechem necháváme a pouze doplňujeme. Tak je to 93000. To v CVC asi jen tak neutratíš ne?
  6. Renovační sada pro VB

    Ty jsi strašně chytrej MadnessFlaxi. Je vidět, že se nezmůžeš na nic víc než řešit nějakou věc která je asi nad tvé chápání vyhazovem. Pokud nejsi schopen nic víc tak se nezapojuj. Je to jen diskuse kde se říkají argumenty. A nemyslel jsem, že by ta renovačka byla jako klasická kterých mám v...
  7. Renovační sada pro VB

    No nevím na jakých světech hrajete, ale co v tom případě dělá v diamantu Čech který je na 60 místě a není schopen pořádně vyjet že základny. ‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️
  8. Renovační sada pro VB

    Asi koukám, že jste nečetli ten Názor celý nejde o můj Čech. My lidi do Vyšším dob netlačíme a surky si scháníme kde se dá. Jde o plno jiných cechů který to dělali. Ale jak píšeš stavíte oblehy. To v tom případě se múzou v nabídce zrušit všechny ostatních budovy proto je, je nikdo nestaví. Když...
  9. Renovační sada pro VB

    A dia ligu taky hraju, a to v dnešní době i plno cechů který tam nemají ani co dělat, když se sotva vyhrabou z pláže, v tom případě surky moc nevyplácají
  10. Renovační sada pro VB

    Když nebojuješ nepotřebuješ surky to je jasný
  11. Renovační sada pro VB

    A pokud se víc bojuje tak se za CB utratí neskutečné množství surek někdy se to blíží 1 milionu tak a když dáš za 1 obleh třeba 1600 skla + další surky a jsou tam třeba 2 oblehy a otočíš to území třeba 3x za den tak je to 9600 skla za den tak bych tě chtěl jak to seženeš na celou CB z obchodu
  12. Renovační sada pro VB

    Je vidět, že ty surky nescháníš, z určitých dob je skoro nemožné sehnat nějaké surky natož víc jak 10.000.
  13. Renovační sada pro VB

    Samozřejmě že se podporují, ale jestli jsi někdy hrál CB tak výš, že když máš 1 nebo 2 lidi v nižší době tak ti ani náhodou ani 2 Arcy na 80+nestihnou doplnit suroviny. A k tomu rákosu asi jen tohle, že v době středověku mít Arc z dob o hodně vyšších je asi taky kravina nemyslíš ??
  14. Renovační sada pro VB

    Ahoj napadlo mě jestli by nebylo možné udělat renovační sadu pro VB, aby se dala vrátit do různých dřívější dob. jde mi především o VB vyrábějící surky pro cechovní pokladnu. Plno cechů si díky bojům v CB dost vyprázdnili pokladny a tím se i tlačí na hráče v nižších dobách , aby rychle...
Nahoru