Nedávný obsah od petrpivoj

1. petrpivoj

Vyhlášení

já spam jako hanlivé nepovažuji, někdo funguje na počty like a někdo na spam :) občas se mezitím najde něco co má smysl :)
  2. petrpivoj

Uctění památky starého fóra...

podle mě je to o zvyk, nicméně spíš neviditelné, nejspíš se to bude ještě ladit, stejně jako všechno ostatní, pro nové hráče, kteří to původní neznají je to nejspíš jedno, nicméně to rozlišení jako je v tom úvodu jsem takové neměl ani dříve až na proházení barev a témat tak aby se taky našly...
  3. petrpivoj

Cechovní boje

nicméně aniž bych to přímo věděl ta práva by omezena být měla, jakmile nemá hráč oprávnění důvěryhodný, v tom případě tuším oblehy vkládat nelze a jak ta nová ikonka pro bitvy pokud bude přeškrnutá taky by neměl mít hráč oprávnění http://prntscr.com/pzan84
  4. petrpivoj

Cechovní boje

Tak ono je dost podstatne být i sobestacny ty bitvy každý nezvládne takže celkově jsem zvědavý jak to bude pokračovat
  5. petrpivoj

Vyhlášení

Njn dneska už to jede jinak zkrátka a dobře
  6. petrpivoj

Cechovní boje

Jasně s napětím očekávám co bude další etapu Doufám že budu v ty kategorii lemry
  7. petrpivoj

Vyhlášení

To tak neber jestli máš na mysli to vlákno avatary, to jsem měl taky spam, nicméně vlákno je uzavřeno a je to v sekci návody. To nebylo označeno jako spam kvůli příspěvku, ale kvůli tomu, že to mělo být uzavřené celou dobu.
  8. petrpivoj

Cechovní boje

Super ale takže dostat můžu i cech co má hráčů 80 a my jich máme jenom 20. Tohle je trochu složitější, kolik takových cechu teda je.. abych si udělal obrázek co nás může čekat.
  9. petrpivoj

Cechovní boje

Tak měl bys být jako cech na mapě na prvním místě tak dostaneš odměnu za první místo. My máme 19 území a taky dostaneme odměnu za první místo
  10. petrpivoj

Cechovní boje

Jo to by bylo zajímavé, ale podle čeho teda Odmyslim li že teda některé součásti chybi, ale časem budou Možná tohle vědět ani není potřeba se ptát
  11. petrpivoj

Diskuze o cechovních bitvách

Ok průměrná aktivita členů primo v téhle konkrétní bitvě nebo průměrná aktivita cechu jako takového a spíš mi jde o to, jestli teda můžu narazit na cech s 80ti hráči a průměrnou aktivitou cechu o 20ti hráčích tak, že teda těch 20 aktivních bude na tom líp nebo hůř, jak se to vezme a můžou se...
  12. petrpivoj

Cechovní boje

Kdo umístil obleh vidět není a taky mi to tam chybí, ještě mi tam chybí víc věcí, kdo zrovna bojuje a tak Chat kde by se mohlo rovnou komunikovat, jinak je potřeba komunikovat přes zprávy zatímco chat by byl rychlejší a tak.. Pak mám dotaz, podle čeho se vybírají cechy a na základě čeho má...
  13. petrpivoj

Jo ty avatary to je skvěle zpracované, všechna čest, omluva, příště ti tam psát nebudu, ono...

Jo ty avatary to je skvěle zpracované, všechna čest, omluva, příště ti tam psát nebudu, ono nedošlo hned, že je to sekce návody a ne konverzační vlákno.
  14. petrpivoj

skoro mi přijde jestli to není odveta za Pandu

skoro mi přijde jestli to není odveta za Pandu
  15. petrpivoj

pardon, jinak teď už se v tom fóru nevyzná skoro vůbec nikdo :-)) tohle podsvícení mi nepřijde...

pardon, jinak teď už se v tom fóru nevyzná skoro vůbec nikdo :-)) tohle podsvícení mi nepřijde pro každého čitelné