Nedávný obsah od Pikolo

  1. Pikolo

    Informace o renovaci budovy

    pro
  2. Pikolo

    Možnost využít výrobky z dílen

    zásoby se tomu říká proto, že jsou to všechny možné věci, které vyrobíš. V podstatě zahrnují nádoby, jídlo, textilie a všechno ostatní, co vyrobíš v dílnách, jen je to znázorněno pouze kladívkem a kleštěmi, přestože jsou to všechny zásoby dohromady (těžko by se do jednoho symbolu vešlo tolik...
  3. Pikolo

    Darovat zásoby Cizímu hráči.

    ale proč? je to úplně k ničemu a navíc: Seznam nápadů, které nenavrhovat (hned 2. a potom 8. odrážka) tykovýhle nápady vám stejně nikdo nezrealizuje a dobře dělaj
  4. Pikolo

    Darovat zásoby Cizímu hráči.

    Je sice moc hezkém že si chcete pomáhat, ale takhle to jednoduše nefunguje, připomínám každá hra MUSÍ mít pravidla, jinak by nefungovala a nikoho by nebavila, mince zásoby i všechno ostatní by ztratilo hodnotu, kdyby mohl hráč z budoucnosti něco "darovat" hráči z doby bronzové. Tohle je...
  5. Pikolo

    Možnost změnit výrobu přes jinou výrobnu.

    pro, často se překliknu a když už tahle možnost přepínání je
  6. Pikolo

    Začernění "létajících ptáků"

    Mě se tohle občas stává s příhodami, ale už je to celkem dávno, co se to stalo naposledy
  7. Pikolo

    Blikání ikony mapy území

    Pro
  8. Pikolo

    "Vesnice" na mapě území

    Pro
  9. Pikolo

    zavýrání území v CB přes zákaz

    tohle se tu řešilo už mockrát a já s tím naprosto souhlasím, tak si ty nápady dohledej a podpoř je
  10. Pikolo

    Nová událost - Pouštění draků

    Za mě už je těch událostí na tenhle způsob dost, pro oživení hry by bylo lepší, kdyby se od sebe ty události lišily nejen vzhledem, ale i způsobem hraní :(
  11. Pikolo

    Projekt - herní výzva

    Já na tom už pár měsíců taky pracuju, věnuju tomu sic minimum, ale jako takový vedlejší projekt, proč ne... :D
  12. Pikolo

    Rozšíření města

    Mě se pak ty přerostlý města už vůbec nelíbí, taky je škoda, že s rozšiřováním města tam ubývá té přírody, takže i když je to úplně zbytečné jasem PRO rozšíření přírody, ale ne moc (někde na ostrově by tam mohla být cojávím třeba budova události, nebo něco, jinýho, je to jen nápad), ale jsem...
  13. Pikolo

    Směnárna

    Souhlasím s ChilliconCarlos. A navíc: jaký smysl by pak mělo, že jsou tyto dvě hlavní suroviny rozdělené? Nápady tu nejsou od toho, aby měnily pravidla hry (která jsou nutná) nebo je dokonce úplně rušily. Jak snadný by to ještě mělo být? Bohužel, proti
  14. Pikolo

    jednotky (nešlo mi vložit prefix) přidání sekerníka

    Zbytečné, ta jednotka je tam jen proto aby tam nějaká byla, kdyby se dala do armády, byl by akorát zmatek, protože tahle jednotka využívá obrázek berserka z raného středověko proti
Nahoru