Nedávný obsah od prixn

  1. prixn

    Modrá galaxie

    Ano, průměrně mi Galaxie na 60 lvl dává cca 120 FP denně navíc (a to se bavíme pouze o FP, surky a další věci nepočítám).
  2. prixn

    Cech

    To máš pravdu, ale mohli by zavést třeba jiné věci, další systém, když dosáhneš 100 lvl. Ale nic konkrétního na mysli nemám, jen by se mohlo Inno na tyhle věci taky někdy zaměřit :)
  3. prixn

    Zpětná vazba k verzi 1.234

    Jeden takový postřeh ohledně těch úkolů. Na PC se mi to taky seká, ale když jsem zpomalil s výměnou opak. úkolů, teda nechal jsem vždy prodlevu pár sekund, tak se to nezaseklo a načetl se nový úkol. //EDIT: Potvrzeno a vyzkoušeno několikrát. Stačí zpomalit výměnu úkolů a nemělo by se to sekat.
  4. prixn

    Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    Hezký :) Rád bych jen zmínil, že to že je v cechu 80 hráčů ještě nutně neznamená, že každý z těch hráčů udělá tisíce bojů. Za opravdovou pomoc vidím ty hráče, kteří udělají alespoň 500 bojů za sezónu a těch je tak do 40-50 řekl bych. Jak u jakého cechu a jak kdy. Takže s tvrzením, že těch je 80...
  5. prixn

    5 dia vyber: At Galaxie nevybira nahodne, ale "inteligetne"

    Osobně bych byl i pro, ale vzhledem k tomu, že znám mnoho důvodů, proč by to vývojáři nezakomponovali do kódu, tak asi víme všichni jak to nakonec dopadne.
  6. prixn

    Sbírání relikvií

    Pro
Nahoru