Nedávný obsah od Pyrotechnik

  1. Boje v CB

    Pravdu máte oba a i se takhle hra chová. To znamená, při každém střetu se "vytočí" na kole štěstí ANO - NE a zároveň co se týče pravděpodobnosti, tak se zvyšujícím počtem střetů se číslo - % zpřesňuje. Vedu si v CB tabulku, kde mám počet bojů, oslabení atd. Zajímalo mne, jak to funguje. Na konci...
  2. Design Atomium

    Vzhledem k novým CB a potřebě množství surek by bylo dobré Atomium redesignovat na menší velikost. Je to pěkná budova, ale nesmyslně veliká a zabírá příliš velkou plochu. werif85 - zase až tolik těch VB, které dávají surky do pokladny cechu není. Hydra je fajn, vyhovuje i velikostí, ale dostat...
  3. Bojove jednotky v Titanu

    Barabo, Barabo, ty jsi samá konspirační teorie. Jedu pouze na automat, jedu na oslabení 170 - 210 . To, že to nejde Tobě, neznamená, že to nejde ostatním. Trochu se už taky nad tím zamysli. Jen bych doplnil, nad 150 jedu výhradně armádou z Titanu, jiná by to asi ani nepřežila.
  4. Bojove jednotky v Titanu

    Po zvednutí útok/obrana na v součtu cca 10.000 to už celkem jde. Dá se jet v CB do oslabení 200
  5. Bojove jednotky v Titanu

    Včera jsem zvedl útočný/obraný bonus na v součtu 9.088 a na boje v Titanu to nemá absolutně žádný vliv. Navýšení procent se nijak neuplatní
  6. Kovárna u cesty?

    V lize, zlatá odměna
  7. Bojove jednotky v Titanu

    To by bylo pro Inno kontraproduktivní. Platilo by se méně oblehů, utratilo by se méně dia. To si myslím, že ven nedají. Proto to tak dlouho “testují”.
  8. Bojove jednotky v Titanu

    Otázka, kolik má k tomu útoku obranu. Jestli to má vyrovnané , tak to mám co dělat.
  9. Bojove jednotky v Titanu

    Co to je velký boost, 10.000, 20.000 ? Mám útok 3.632, obranu 3.678 (v součtu 7.310) a nemá to na to defakto žádný vliv. Mám pocit, že to ty procenta dokonale ignoruje.
Nahoru