Nedávný obsah od rafajelo

1. Body na liste

ja taky za 600 uz mam ale chybi mi 35 rozsireni tak6e pro me kazdy dia dobry
  2. Body na liste

spocitej 5x7 to mas 35 x 12 to mas 420 to mas rozsireni a navic hraju vetsinou na,mobilu a tam neni za dia
  3. Body na liste

a proc davat dia, to setrim na rozsireni a,navic na,mobilu to .nejde
  4. Body na liste

Dobry den kazdy by uvital neomezeny pohyb na liste jde hlavne o vybery cas a pokrok nezastavis je hodne bodu ve meste nekteri maji vyber az 400 bodu tak kde mam davat body nez vyberu vsechnou vyrobu jde oto aby body mohly zustat vice na liste oni se tam vejdou tak proc je omezeni jen Na 100...
  5. Hrani cvc i na mobilu

Dobry den bylo by mozne zaradit cvc na mobil kdyz jde expe pro nejde cvc diky za odpoved
  6. Ukazatel casu na vb

Dobry den bylo by dobre dat na vb cas kdy budoi koncit tak jak to je na pc tak y bylo lepsi dat i na mobil minimalne u alika aspon
  7. Cechovní expedice-odměna za 3.úroveň

Ja jsem pro aby ze zlatych truhel byly odejmutx planky ja poslednich 6 tydnu nevybiram nic jineho a nelibi se mi kdyz zvitezim chci aby dostal odmenu adekvatni a ne pitome planky teh jichmam dost. Zlate truhlx by mely uspokojive ne aby rozlobily lidi a ti pa ztracely chut bojovat
  8. Cechovní expedice-odměna za 3.úroveň

Presne tak souhlasim poslednich 6 tydnech mam na konci truhly planky nic jinehi kolik vojaku necham aby dokoncil expedicia jenim planky ty bych do posledji truhly nedaval vubec
  9. 1. úkol

1. Ne 2.ne 3.ano 4.ne 5.ano
  10. Pro vývojáře v Německu: nezapomeňte

ahoj chtěl jsem se zeptat zda by nebylo možne nějak udělat ze když někdo dáva za body nějake suroviny jestli by to nešlo udělat jak nějaky dar třeba dam 200 bodu do velkolepky tak žze dostanu suroviny ale jako dar ne že musim ješte davat surky myslim že by to bylo lepši a mnohem kdyby to...