Nedávný obsah od Rhina

  1. Rozdělování do světů

    Ne, teď jsem si to vyzkoušela, a po registraci jdeš hned na tutoriál do možná náhodně vybraného světa (vyšel Brisgard, ale který je to svět se člověk dozví až po tom tutoriálu). Vybrat svět nejde. Až potom je možné se odhlásit, znovu přihlásit a vybrat si jiný svět.
  2. Diskuze k verzi 1.271

    Tak já vám nevím...když armádu skládám z různých jednotek, bylo to do teď na houby....takže jsem se rozhodla používat pouze jeden typ jednotky, pokud možno ten první na ráně...ale někdy je opravdu potřeba armádu poskládat....a pak jsem jak ... klikala, abych se dostala na jednotlivé typy...a...
  3. Diskuze k verzi 1.271

    Skvělé, úžasné, to, že se poškozené jednotky řadí za zdravé je druhá nejlepší věc v armádě, jakou udělali...ta první byla, že se zdravé jednotky scukly do jednoho pole....no a poslední věc, kterou bych fakt uvítala je tlačítko, kterým bych na jedno kliknutí uvolnila všechny aktuálně vybrané...
  4. Pouze zdravé jednotky

    Zdravím, tak jako mám možnost zobrazit pouze nezávislé jednotky, přála bych si mít možnost vidět pouze zdravé jednotky.
  5. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    No, trvalo mi trochu dýl, pochopit, jak to vlastně funguje...není to zlé...ale rozumím tomu, že se to leckomu nemusí líbit, obzvlášť, pokud karetní hry tohoto typu šly úplně mimo něj a myslí si, že karetní a stolní hry už nikoho nezajímají, protože to nezajímá jeho...no nic...myslím, že je to...
  6. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Nee, to co máme do teď, platí dál i v expedici a CB, ale nově to bude složitější...do teď byl bonus pro útočnou armádu všude stejný - v expedici, v CvC i CB, na mapě, v úkolech, v PvP....teď budou mít expedice a CB nové extra bonusy, které nebudou platit nikde jinde....u nových budou bude...
  7. Kovárna u cesty?

    Dobrý den, třeba budu za blbce, ale ani při sebelepším hledání jsem nenašla nikde možnost získat Kovárnu u cesty...jedině, že by byla jen a pouze v těch bednách na přechodu mezi hostinami. Tak kde je ta potvůrka schovaná a jak se k ní dostat?
  8. Zboží na otevření nového patra v cechovní expedici

    Dobrý den, do cechu nám vstoupil hráč, který příliš rychle postoupil o několik dob a nepřispíval zbožím ze své doby do cechovní pokladnice. Byl z cechu vyhozen, ale až po rozjetí nové expedice. My, zbývající členové, z této chvíli nemůžeme otevřít ani druhé patro, protože se ke zboží o dvě doby...
  9. Pomoc všem a krčma

    Aaaa, takže vyjasněno...jsem ráda, že jsem v testovací skupině...jedno kliknutí a můžu dělat něco jiného co potřebuji...skvělé....už tomu oklikávání sousedů a přátel říkám pakárna a jsem ráda, že jsem aspoň na chvíli osvobozena...a začínám mít strach, že až to nasadíte, nebude to zdarma pro...
Nahoru