Nedávný obsah od Roginel

  1. Řazení inventáře

    pro
  2. Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

    no já jsem zase slyšel jeden nepodložený hoax, že pokud koupíš za real cash, tak ta statistika výher najednou bude sedět .. ale jak říkám je to styl jedna tetka povídala .. nejsem schopen a nechci ověřovat platnost
  3. Nový férový poměr (přátelé, sousedé)

    mno - PROTI .. nahrazovat 1 fp poplatkem za suroviny je sice šlechetné současný systém je vyhovující .. neměnil bych jej taková poznámka pod čarou co si myslím ohledně "ferovému obchodu Uměle vytvořený "ferový obchod" je pěkně vůči starším dobám nevýhodný .. snad jen při přechodu na...
  4. Příhozy na VB - etika příhozů, nadávky

    nezdá .. upadá .. ale je to hlavně o inflaci fp a vyrobě eventových budov .. jinak jaký si to uděláš, takový to máš :)
  5. Diskuze o PvP Aréně

    a budou se i tyto boje počítat do PVP? .. když jsou možné jen 1x za 24 h .. bylo by to fér to do toho počítat já taky .. jeden je žebříček éry ( tam jsi na 2. místě) a druhý je celkový za server a tam jsi 9 za mne jen přehlídnutí ..
  6. Trh s náhozy VB

    dále ti tam chybí: .. ve výběru VB .. tím myslím tabulku velkopelé budovy, tak ve spodní části vedle tlačítek zavřít, nákresy .. přidat tlačítko: "přidat do tabulky náhozů" , díky které by jsi skočil do tvojí druhé záložky a ta se ti předvyplnila z VB, ze které jsi skočil .. když už ten návrh...
  7. Trh s náhozy VB

    za mne PROTI kvůli více věcem, které tady zazněli .. ale oceňuji, že návrh je dobře zpracovaný asi bych vypíchl: asi nejvíce kritizovaný bod: by mělo být u druhé záložky bod 5 .. odškrtávací okénko viditelné pro sousedy (nahodit musí mít možnost každý) a 3 záložka .. nastavení .. by muselo...
  8. Slouceni cechu

    Opatrné pro, Jak se spojí 2 cechy, které přesáhnou limit? .. nespojí .. při pokusu výběr vyskočí okno .. je možné se spojit jen s cechem, který s tvým má dohromady 80 hráčů. tzn. než budou mít možnost se ty 2 cechy sloučit, budou muset vyhodit celkově 25 hráčů .. a pak až budou mít možnost. ...
  9. Motivace - vlastní nastavení

    PRO ..
  10. Chyba při generování soupeřů v CB

    jinak jsem se už setkal, se situací, kdy jsme jeli a měli 950 ligových bodů a při 3 mapách nás to dohodilo do první mapy spolu s dalšími 1000lb cechy s další 950, .. což mi teď nesedi k tomuto přezentovanému systému, .. ale tabulka, co jsem vytvořil sedí k současnému stavu, takže v podstatě...
  11. Chyba při generování soupeřů v CB

    aktuálně na G
  12. Žebříček hráčů dle věků

    PRO .. těch změn v žebříčku by bylo potřeba více
  13. admin vlakno - viděli a prispivali všichni členové cechu

    už je to funkční a vyřešené .. lze používat .. moderatoři můžete zamknout ..díky
Nahoru