RTV4 nejnovější aktivita

• RTV4 odpověděl/a na téma Diskuze o Forge Bowl 2022.
    Taky, vždy tam bylo jen "aktuální nebo předchozí", ale tentokrát jen předchozí..., přitom to nedává vůbec smysl si držet ve městě...
  • kdyby Inno místo reklamy dalo něco do HW jejich serverů, to by byla krása... Myslím, že by to bylo levnější, než reklamy v TV přes které...
  • FoE potřebovalo konkurenci větší, tak si ji inno udělalo. :D
  • RTV4 reagoval(a) na příspěvek od miri19 ve vlákně BUDOVY velkolepé budovy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jinak RTV4 to výše v příspěvku #27 napsal a vysvětlil přesně tak jak jsem to myslela i já. Lépe bych to určitě nenapsala. Děkuji
  • RTV4 odpověděl/a na téma Diskuze o Forge Bowl 2022.
    Strážní věž je 4x lepší (v Pokroku)
  • Jenže to že se to tam nedostalo, je chyba... Hlavně v domluvě mezi Dev teamy...
  • RTV4 odpověděl/a na téma čas ve hře.
    Výběr města neuděláš hned a budovy nevyrábí dokud je nevybereš, proto se to posouvá.
  • RTV4 reagoval(a) na příspěvek od NoVa ve vlákně Posezení u Jonika (pokec o všem) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Na beta serveru bylo nedávno posunuto dlouho diskutované tlačítko 'Uzdravit všechny' na jiné místo ve výsledcích bitvy a zároveň se...
  • RTV4 reagoval(a) na příspěvek od clay01a ve vlákně Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách s reakcí Poděkování Poděkování.
    topkaři možná neplatí penězi, ale jsou pro Inno hodnotní, protože jsou vzorem pro ty dole, co se pak penězi snaží dostat mezi ně nahoru...
  • Ahoj, postoupil jsem do průmyslu a začal jsem si postupně pročítat na Fandom wiki quest linu, ale zjistil jsem, že při takovém množství...
  • RTV4 reagoval(a) na příspěvek od Mrtvejmagor ve vlákně Posezení u Jonika (pokec o všem) s reakcí Poděkování Poděkování.
    no vždyť se prodává jednosměrná jízdenka na měsíc, tak to není tak daleko :D
  • RTV4 odpověděl/a na téma Posezení u Jonika (pokec o všem).
    Teoreticky by se dalo říct, že realita je teď (podle Inno) v Virtuálce a přechází "pomalu" do Kolonizace Marsu. :D Systém sčítání...
    • 1641665206203.png
  • RTV4 odpověděl/a na téma Posezení u Jonika (pokec o všem).
    Je zajímavé se na ten výzkum podívat teď a vědět přitom, že v té době, kdy se věk "zítra" vytvářel tak to platilo, ale dneska už je...
    • 1641494452102.png
  • RTV4 reagoval(a) na příspěvek od NoVa ve vlákně Předčasné zobrazení úkolu. s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tak je to v pořádku, stalo se mi to samé když jsem dřepěl v pozdním středověku, on je to vedlejší úkol za dobytí několika (tří tuším)...
  • RTV4 odpověděl/a na téma Předčasné zobrazení úkolu..
    Aha, tím by to možná být mohlo, prozkoumal jsem "okahe", tj. První území z průmyslu, ale ten úkol se zobrazil až po několikátém splnění...