Nedávný obsah od Ruda80

  1. Diskuze o Halloweenu 2019

    To je ovšem hodně neštastaně napsané, po splění úkolů z knihy. Těch úkolů v knize je 5 tudíž by ty hůlky atd měli být za každou knihu, uznávám je to hodně, ale takhle je to tam napsaný. Kdyby napsali za všechny knihy je to něco jinéhol
  2. Diskuze o Halloweenu 2019

    Chci se zeptat, co přesně znamená po splnění úkolů z knihy "Vyřeš každou úkolovu řadu z knihy a získej odměnu knihovníka" 30 hůlek 10 koštat 10 kotlů.
  3. Diskuze ke kulturní osadě feudálního Japonska

    Ach jo, já tajně doufal že půjdou hrát vikingové a ten ninja současně:D
  4. Diskuze k změnám v prémiových nabídkách

    Jinak trvzení že ceny balíčků různých velikostí se musí srovnat neodpovídá marketingovému pojetí obchodu. Menší množství je vždy dražší jelikož jeho náklady na výrobu jsou dražší. Půlitrová pepsi nikdy nebude uměrná cenou pepsi za 2l. atd. Nicméně chápu že u virtuální měny se toto tak neřeší :-))
  5. Diskuze k změnám v prémiových nabídkách

    Dost pochybuji že salám, chleba , rohlíky či boty atd se dají srovnávat s virtuální herní měnou Jinak ne vždy je to pravda, u zboží také zůstává stejná cena jenom gramáž je poněkud nižší tak aby to nebylo na první pohled znát. :-)
  6. Diskuze k aktualizaci 1.148

    takže 4 výrobny, k tomu samozřejmně odpovídající chaloupky a dostaneme se na místo se kterým se normálně pracuje :), ovšem už ne s motivací 1200, takže to chce hodně moc rozšíření, to asi zabalím tu osadu. tedy jenom rozbořené cestičky 1200 nedají.
  7. Diskuze k režimu přestavby

    Co vlastně to ukazuje? jenom to kam plácat jednotlivé budovy a cesty Nic o napojení na cesty, nic o tom s kolika má sousedit a to členění do skupin v dočasném invu taky neni zrovna 2x cool, nemožnost stavět někdy na prázdných polích pač si ten tutorial myslí že už tam něco je :) A když už si...
  8. Diskuze k režimu přestavby

    Mám stejnej problém ne opravdu tam nic není.
  9. Diskuze k režimu přestavby

    Ještě si něco napíšu, dneska nebo včera už nevím tady někdo psal že si s tím hrál hodinu a půl a když to chtěl uložit tak mu to napsalo "omlouváme se došlo k interní chybě". Já se teda ptám, hrál jsem si s tím 3 hodiny a napsalo mě to úplně to samé a hra se resetovala!!! To těžko asi bude...
  10. Diskuze k režimu přestavby

    JO a kdyby u eventový setových budov bylo při postavení vidět s kolika musí sousedit což, dost blé když to vidět není, pouze v inventáři.
  11. Diskuze k aktualizaci 1.132

    Pravdu díž, terakotova armáda je pěknej úlet. Alespoň 4% mohli dát do těch obran. Dobrý jenom pro ty kteří nechtějí levelovat cášskou atd nad level 10:)..... a PVP ach, to je útěcha že to dává:D Ty body tomu absolutně neodpovídají.
  12. Diskuze k Letní události 2018

    Musím tě jenom poupravit na tom kole je opavdu jenom jedna jediná svatyně, ale já jí viděl jenom jednou za celou dobu zatím. S tím tlačítkem hromadného protočení celkem souhlasím, jde opravdu jenom o tu loď, nikoliv o to točení samotné. Kde jsou ty časy kdy jsem se na kolo díval a očima jsem ho...
  13. Diskuze k Letní události 2018

    Prostě, tenhle event jde rok od roku do kopru. Před 3 rokama tam byli svatyně, před rokem Maharádžův palác a svatyně, co je tam teď "křoví" které má za jediný účel, točit vylepšení na loď? pomocí honby za pokladem, na tom kole není lautr nic co by stálo za to.
  14. Diskuze k automatickému mazání účtů

    Tak nějak pořád nechápu co řešíš, účet se zruší a s tím vše co je přídružené k tomu účtu. Stejné je to s jakoukoliv jinou hrou pokud vím. Pokud myslíš že ti provozovatelé přepošlou zpět na BÚ nebo jinak penize odpovídající tvojim diamantům na účtu tak o tom dost pochybuju. Navíc i dost...
  15. Diskuze k automatickému mazání účtů

    Mizí teďka automaticky když hráč smaže účet a už prakticky na serveru neexistuje? Když hráč smaže účet je vymazán z VB a jeho pozice je přenechána následujícímu hráči. No já bych řekl že při další následující aktualizaci bude vymazán, co s ním taky když už neexistuje. Příspěvky na foru viz...
Nahoru