Nedávný obsah od sabinabetty

1. sabinabetty

CvC

Mno nějaké omezení tam je: Pokud byl hráč v cechu aktivní v CvC válkách a přestoupí do nového cechu, nebude se moci účastnit CvC po dobu 96 hodin. (Aktualizace 1.79)
  2. sabinabetty

Královské lázně

Musíš napsat na podporu :)
  3. sabinabetty

Filtrování příspěvků do cechovní pokladny

Je zakázaný.
  4. sabinabetty

Diskuze o osadě Aztéků

Ono hlavně záleží na prvním políčku. Pokud máš štěstí, klikneš dobře a rozbalí/otevře se/ukáže se (nevím přesně jak to nazvat) velká část plochy, tak pak lehce získáš všechny (nebo skoro všechny) suroviny co tam jsou k dispozici. Pokud máš smůlu a klikáš to po jednom políčku tak pak ulovíš třeba...
  5. sabinabetty

Email a ověření

Tady ti s tím nikdo nepomůže, musíš napsat na podporu :)
  6. sabinabetty

JEDNOTKY Záložky oblíbených armád

Nápad byl zahrnut do feedbacku, který zasíláme do Německa. Jestli má nějakou šanci projít to ví jen soudruzi :)
  7. sabinabetty

Cechovní bitvy.

Mohu se zeptat v čem je to přesně nefér? V CB přece nezáleží v jakém věku je daný hráč. Každý bojuje proti armádě ze svého věku.
  8. sabinabetty

TRŽIŠTĚ Sloučení nabídek na trhu

já jsem pro... já sice takový blbý nabídky nedělám ale celkem mě otravuje když se chci kouknout na trh kdo co nabízí/požaduje a mám tam 10 stránek nabídek typu 10 železa za 20 alabastru a dalších 5 stránek nabídek stejného typu.
  9. sabinabetty

Velkolepé budovy - chybný příhoz bodů

Však se můžeš kouknout do předchozího levlu té VB a kouknout kolik bodů si tam přispěl.
  10. sabinabetty

Velkolepé budovy - chybný příhoz bodů

To že se dva nahazovači setkají v jednu chvíli ve stejné VB se občas stane. Ale většinou to je tak že tomu co hodil o nějakou tu setinku později se odečte jen ten počet bodů kolik chyběl do dodělání úrovně, popřípadě se přebytek hodí do lišty. Tobě se odečetlo víc bodů než se vložilo do dané VB?
  11. sabinabetty

Záseky hry lagování.

nějaké problémy jsou popsány i tady: https://support-admin.innogames.de/kb/ForgeOfEmpires/cs_CZ/977/Nelze-na%C4%8D%C3%ADst-hru-nebo-hra-b%C4%9B%C5%BE%C3%AD-velmi-pomalu-laguje-Co-d%C4%9Blat
  12. sabinabetty

JEDNOTKY Záložky oblíbených armád

pro
  13. sabinabetty

Cech

Výběr nabízených cechů v liště cechů (dole) je náhodný. Pokud se chce přidat do konkrétního cechu stačí jej najít v žebříčku a tam se do něj přidat
  14. sabinabetty

CVC volitelná obtížnost oblastí C v C

Úroveň cechu je prostě úroveň cechu. Je jen jedna. Prostě si to špatně pochopil Josefe. A libovolné vybírání si obtížnosti v CvC je blbost. Obtížnost tam je dána velikostí obranného bonusu, který je dán Obserkama, Dealem a Vasilem členů daného cechu a odměny se zvedají v závislosti na době...