Nedávný obsah od salfa72

  1. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Ale vždyť je to fér, i ty můžeš mít farmy na dia a můžeš na tom být ještě lépe, když budeš ochotný utratit i reálné peníze (nikdo ti to přece nezakazuje). A mohu tě uklidnit, že i po utracení cca 2 500 dia jsem stejně nezískal vše na max, jedno vylepšení mi chybí (dostat se o jednu ligu výš, měl...
  2. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Já mám taky jen jeden hl. svět a ostatní jsou pouze farmy na dia, zatím sice 100 studánek na každé nemám, ale třeba časem se tam taky vypracuji. Ale to stejně nic nemění na tom, že i ty si můžeš na jakémkoliv světě udělat farmu na dia a mít tam i 200 studánek (časem). Pokud z nějakého důvodu...
  3. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Jen dnes mi padlo dalších 150 dia, samozřejmě zítra nemusí padnout vůbec nic, ale že by mi za celý měsíc padlo jen 100 dia, tak to se mi stalo možná tak na začátku, kdy jsem měl na každé dia farmě tmax. 3 - 4 studánky. Ale je pravda, že v minulosti jsem si občas něco koupil, ale to je už hodně...
  4. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Dnes je získání studánek o dost snažší, než dříve. Dají se získat v eventu, v denních ůkolech, v expedici (fontána mládí určitě, což je to samé), koupit u starožitníka, nebo sestavit z 15 částí studánky, které padají v eventech, nebo se dají koupit u starožitníka (a možná i jinak). Paradoxně mám...
  5. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

    Mě zase v minulosti omezovali hráči, kteří rabovali místo kliknutí na tlačítko pomoc, no a co jako má být, když je to dovoleno, tak s tím stejně nic nenadělám. Proto jsem začal stavět jen věci, které lze motivovat a poté je již nelze vyrabovat. Přestal jsem motivovat sousedy (motivuji pouze své...
  6. Diskuze k Příhodám

    Za mě super věc, když čekám na výrobu kladívek (5 - 15 minut) do úkolu, tak si v klidu 2x denně projdu okolí města a posbírám co jde, škoda jen, že příhody v městě jsou špatně vidět, občas kliknu na výrobu a tím i seberu strom na cestě. Honbu za pokladem jsem hrál párkrát na úplném začátku hry...
Nahoru