Nedávný obsah od sauron 11

  1. sauron 11

    Divoká diskuze o Divočině

    mě mám dojem na betě padly tři vstupenky.
  2. sauron 11

    Povídání o Centru událostí

    Mám pro tebe překvapení! Bonus za další event po tomhle je 15 procent bonus k útoku. Naštěstí ten další event je super a m super odměnu(hraju na betě)
  3. sauron 11

    Povídání o Centru událostí

    Ano, a ferda má pravdu
  4. sauron 11

    Erb / vlajka

    Proti díky všemu výše řečenému
  5. sauron 11

    Zpětná vazba a otázky na Májové slevy

    Jo, nejvíc člověka rozseká výraz ,,rozumná cena´´
  6. sauron 11

    Motivace - vlastní nastavení

    Rozhodně pro!
  7. sauron 11

    Žebříček hráčů dle věků

    Proti, věk nemá se silou hráče defakto nic společného, a navíc by se mohli přidat mnohem užitečnější věci
  8. sauron 11

    Omylem odstranena budova

    Nebo podpora
  9. sauron 11

    Možnost využít výrobky z dílen

    Proti, a nemusím říkat proč... tyhle nápady vymýšlíš proč? protože jsi na začátku a chceš si to usnadnit? já jsem taky celkem na začátku a mince, zásoby nepotřebuju, spíš bych chtěl vyladění starých funkcí než nové zbytečné.
  10. sauron 11

    Projekt - herní výzva II

    1) ehm. nechápu proč musíš skončit dobou pokroku to nevíš že nemůžeš provincie kupovat? 2) to nemůžu výzvu plnit na jiném světě? 3) když můžeš jednotky použít v úkolu tak to trošku ztrácí smysl, protože to je ze začátku celkem velké procento využití armády. 4) záznam z města za dnešek je...
  11. sauron 11

    Blikání ikony mapy území

    není nutné aby jich bylo víc, a navíc by tahleta funkce byla na nic
  12. sauron 11

    Blikání ikony mapy území

    Proti, už teď toho bliká dost
  13. sauron 11

    "Vesnice" na mapě území

    Proti, to bych spíše uvítal po dokončení mapy éry jednorázovou kulturní osadu
  14. sauron 11

    Los na CB, kritika jen s jiným nápadem

    Tahleta diskuze je totální hnůj ze strany autora, tedy- PROTI a bylo by možné to zavřít?
  15. sauron 11

    Nová událost - Pouštění draků

    1. ničím se neliší od ostatních událostí. 2. obyčejná podzimní událost je zajímává alespoň více měnami- přísadami 3. odměna k ničemu, 20% útoku útočné armády je jediná použitelná výroba a to je nic moc. 4. samotný motiv pouštění draků se mi nelíbí. PROTI
Nahoru