Nedávný obsah od sedlaceku

  1. sedlaceku

    Tak kdy o příjde?

    Tak kdy o příjde?
  2. sedlaceku

    Diskuze k změnám v prémiových nabídkách

    LIDIČKY, POJĎTE SE DOMLUVIT A PŘESTANEME KUPOVAT DIAMANTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni nejsou schopni alespoň navýšit odměny ve formě diamantů, protože by přišli o peníze, tak ať příjdou o peníze komplet. To jsem zvědavý, co vymyslí potom.:mad::mad::mad::mad::mad:
  3. sedlaceku

    Diskuze k změnám v prémiových nabídkách

    Připadá mi to, jakoby ti šmejdi, co prodávali po domech své "produkty" a teď i energie, kteří díky zákonům přišli o svůj výnosný výdělek , se nechali zaměstnat ve vaši společnosti. Takže hurá, jenom do nás. Musíte se přece napakovat. A na kom jiném, než-li na hráčích. Je mi z vás na zvracení.
  4. sedlaceku

    Výměna, nebo koupě věci z inventáře

    Já jsem myslel jenom členové cechu, a snad se dá lehce poznat, kde každý účastník je a na jakém stupni dokonalosti.A také jsem myslel spíš, že by se jednalo o výměnný obchod, body by byly až krajností a bylo by na každém účastníkovi, jestli ten obchod uskuteční, nebo ne. To dá rozum, že nebudu...
  5. sedlaceku

    Tuláci

    Pro
  6. sedlaceku

    Výměna, nebo koupě věci z inventáře

    Mám návrh, nevím ale, jestli projde. Mezi členy cechu by se mohlo měnit, nebo kupovat věci z inventáře, dejme tomu vylepšení majky, nebo vylepšení mlýna a tak podobně. Snad by tvůrci mohli tuto činnost povolit , a zařídit aby tato činnost byla funkční.
  7. sedlaceku

    Co tomu říkáte, že to neni pro všechny????????

    Co tomu říkáte, že to neni pro všechny????????
  8. sedlaceku

    Všimnul jsem si, že dnes přišla nabídka (ne pro všechny, asi jenom pro vybrané), že se dají...

    Všimnul jsem si, že dnes přišla nabídka (ne pro všechny, asi jenom pro vybrané), že se dají zakoupit diamanty v počtu 23 400 ks za 1999Kč
  9. sedlaceku

    Já blázen jsem začal hrát najednou ve všech světech. Jak se dá, abych nějaký ten svět ze hry...

    Já blázen jsem začal hrát najednou ve všech světech. Jak se dá, abych nějaký ten svět ze hry odstranil? Děkuji Sedy
Nahoru