Nedávný obsah od SilasCZE

  1. Šance na denní speciál v eventu

    Aha, jsem myslel, že to přes toto forum pak případně jde někam k INNO totiž :(. Tak jsem se alespoň po dlouhé době zase podíval na forum :D.
  2. Šance na denní speciál v eventu

    Měl bych připomínku ohledně eventu, dostal jsem se k úkolu 59, otevřel jsem 25 největších truhel a mam z toho jen jeden denní speciál? Ty šance tu nemáte moc dobře nastavené teda (odměny kromě denních specialu teda taky stojí za prd), v Elvenaru je tento systém lépe nastavený a odměny jsou taky...
  3. IV. kolo soutěže "MS v hokeji 2015"

    1. Německo - Česká republika, 2 : 4 Švédsko - Francie, 5 : 2 Norsko - Bělorusko, 1 : 3 Česká republika - Švýcarsko, 3 : 2 2. Ondřej Pavelec
  4. III. kolo soutěže "MS v hokeji 2015!

    1. USA - Bělorusko, 4 : 2 Slovinsko - Norsko, 1 : 4 Rakousko - Lotyšsko, 3 : 2 Švédsko - Švýcarsko, 4 : 3 2. čtvrtfinálové utkání » Kanada : Rusko
  5. Body

    Dobrý no .... jinak dík za odpověd :)
  6. Body

    Ahoj, chtěl bych se zeptat jak je možný že pár hráčů dokázalo ze krátkou dobu sehnat neuvěřitelné množství bodů, je možné že by to mohl dávat alkatraz na vysokém levelu (50) ? Jestli jo, je to bug ? Děkuji za odpověď.
  7. Elvenar

    Taky ještě žádnej klíč :(
  8. Diskuze k aktualizaci 1.36

    Asi, jediný co se stane je že vždy nějaká budova zesvětlá a tím to končí
  9. Diskuze k aktualizaci 1.36

    Koukám že už to přidali, ale moc nechápu to prohození budov, bud to nefunguje a nebo jsem to nepochopil
  10. Soutěž s velkolepými budovami

    Kaple svaté Jany z Arku (Paříž)
Nahoru