Nedávný obsah od Silveralius

  1. Silveralius

    Černý trh

    https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/antiques-dealer.10493/ No vida přeci můj nápad tenkrát nebyl tak šílený a daleko od toho co nově přidali :)
  2. Silveralius

    Tutoriál v době kamenné

    PROTI Proč furt lidi vymýšlejí takové kraviny?
  3. Silveralius

    Aktualizace členů konverzace

    Hráče ručně z hromadné můžeš vyhodit už teď bez nějaké hvězdičky nebo kdoví čeho.
  4. Silveralius

    Aktualizace členů konverzace

    A jaký by to přineslo přínos? Bylo by to na úrovni ručního přidávání lidí. Kdo tam nechce být tak si odejde. Jeho volba, že tam být nechce. A ne, že to za něj bude dělat správce vlákna. Hromadná aktualizace je tam právě proto, aby s tím správce neměl moc práce. Takhle ještě, aby někde měl seznam...
  5. Silveralius

    Hromadné zprávy na PC

    Proti. Ještě víc spamu? Ne díky. Ještě že o této funkci ví hodně málo lidí.
  6. Silveralius

    Hromadné vkládání nabídek zboží do vláken...

    Proti. Sousedy spamery s nabídkama už jsem si celkem vychoval. A teď jim to takhle ulehčit? Nikdy. Už vidím jak mi přijde zpráva s 40 super nevýhodnýma nabídkama na obchod... Jen to ne.
  7. Silveralius

    Redukce hromadných zpráv

    Proti. Pokud ti vadí hromadné zprávy tak máš pár možností. 1) Ignorovat ho. 2) Pravidelně ho rabovat.
  8. Silveralius

    Plánky u velkolepých budov

    Proti. Navíc stále je tu možnost výměny plánku v poměru 2:1 za jiný náhodný...
  9. Silveralius

    NE-bojový styl hraní - denní výzvy

    Ve městě mám co se vojenských budov týče skrýš tuláků a to je všechno. A nemám problém vojenské výzvy plnit. A ano nejde to hned, ale taky v nižších dobách je to o mnoho lehčí. Když pominu fakt, že občas se již nějaká ta možnost v denních výzvách si zvolit buď vyjednávání nebo boj objeví tak mi...
  10. Silveralius

    Prodej objektů

    Implementováno v nejnovější aktualizaci (na betě bylo už před tímto příspěvkem). Takže nevím jestli mám být pro nebo proti :D
  11. Silveralius

    Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Opravím tě. Nedostaneš se na to z oficiální mobilní aplikace. Z mobilu jako takového se na CvC, ale dostat dá.
  12. Silveralius

    Diskuze k Halloweenu 2018

    Doporučuji všem předem postavit dostatek výrobních budovy (ty na kladívka). Tendle event je výrobní peklo. 4h, 8h, Od každé produkce. Pak 15m výroby. Několikrát se to opakuje... Kdo to chce stihnout v čase bez většího množství výrobních budov se neobejde :) Tedy pokud to tady nezmění :D
  13. Silveralius

    Černý trh

    Děkuji za velice obsáhlý komentář. Ovšem buď budu muset zlepšit své vyjadřovací schopnosti nebo doporučit číst ještě jednou. Takže to vezmu o začátku.. V první části u bodu 1 píšu: Nevím jak jinak napsat, že by jsi nebylo možné koupit 100 svatyní najednou, ale třeba jen jednu. Možná jsem měl...
  14. Silveralius

    Černý trh

    A tím chceš říct co?
  15. Silveralius

    Černý trh

    Jak bylo již několikrát v několika jiných návrzích vysvětleno. Cech není omezení! Z cechu může kdokoliv a kdykoliv odejít bez jakéhokoliv postihu. A to samé platí pro přijetí. Cokoliv vztahovat na cech je kravina. Věci za diamanty si můžeš kupovat už teď. Minimálně jednou za měsíc na mne vyskočí...
Nahoru