Skrty

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

 • děkuji za zprávu o odblokování jen to nějak nic neřeší
  stále se nikdo nevyjádřil jestli můžem dál přispívat nebo ne nebo jak se zachovat dík za odpověď
  díl 2
  Denně převazy, práce, domácnost je teď moje hobby. :-( Aby cech běžel, obratem jsem předal vedení Valasovi, ale tomu jsem nemohl dát práva ani co mám já. Takže pokud potřebujeme udělat něco, na co jeho práva nestačí, písne a já provedu, většinou takhle v noci, když jdou ,,holky" spát a já se strhanej jak budík dostanu k bedně, abych se odreagoval chvilku u hry. Pokud se nepovede nějak získat ty maximální práva pro Valase, tak budou problémy, co ti už kluci psali. Já sám nevím, jak to se mnou bude, jak se budu moci hře věnovat a pokud bych například musel skončit, nebo ještě více hraní omezit, bude mít cech velký problém a ne jeden. Pokud by to byl cech na 500 místě, tak to neřeším, ale cech na špici, to řešit musím, zvlášť, když jsem ho vypiplal! Doufám, že nám pomůžeš!
  Předem díky!
  jipi53 cech Exekuce
  díl 1
  Ahoj,
  dopisují si s tebou kolegové od nás cechu Exekuce. Takže objasním situaci. Cech založil Dreamer, spolu s Francesco a revenger. Po čase jsem se přidal já. Začal jsem aktivně budovat cech a tak mi Dreamer přidal práva, ale ne vše. Vytáhl jsem cech asi ze 17. místa na současnou pozici (5. místo). Pak mi Dreamer poslal zprávu, že dlouhodobě odjíždí pracovně do Německa a že neví jak bude hrát dál. Od té doby se neozval a nereagoval na moje zprávy, aby mi dal veškerá práva. Oba ostatní hráli sporadicky dál, ale přestože jsem jim mnohokrát psal, nereagovali. V současné době revenger nehraje už několik týdnů, Francesco pár set bodů za týden a stále nereaguje ani na mně, ani na ostatní. A tři neaktivní, to je dost velký hendycap. Chtěl jsem to zkusit nějak řešit, ale bohužel, ve čtvrtek minulý týden mojí manželku a našeho psa napadl staford (bojový pes) a obě pokousal.
  No to je tak keď sa najprv pýtam a potom skontrolujem :D tuším som žil o jedno časové pásmo dobredu :D

  my sme západná európa londýn atd. snáď :D
  mrkni do osobního nastavení, jestli máš povoleno přepínání času dle letního/zimního
  Guten Tag :)

  Nie som si teraz úplne istý a nechcem tým otravovať v otázkach, ale u mňa mám na fóre čas 19:44 pričom je 17:44 :)

  Ak je to chyba u mňa to si nastavím :) ale skôr by som povedal, že na fóre :D
  Guten tag Herr Skrty.

  I have one question.

  Proč má Lord Trampolína aktivovaný podpis ? Prej se tady dočkám odpoviedi.

  |_ /-\ |˅| /-\ drekt :)
  Ahoj,
  Myslíš, že by šlo nejak k terajšej mobilnej verzii prihodiť možnosť úpravy a citovania príspevkov ? :)
  Teraz by ma zaujímalo či tu niekto maže moje správy alebo mám halucinácie :D
  Něco sepíšu a dám do nápadů ;)
  Mě to tu zatím vyhovuje, nenašel jsem nic, co by mi chybělo :) možná jen poděkování k příspěvku. Člověk by pak věděl, kolika lidem například svou radou pomohl, soudě dle počtu poděkování :)
 • Načítání…
 • Načítání…
 • Načítání…